Aktualności

Podsumowanie wizyty Mikołaja w Białymstoku 2019 (27)

Podsumowanie wizyty Mikołaja w Białymstoku 2019

Czy wiedzieliście, że Mikołaj ma 🗺mapę wszystkich kominów świata? I że czasem lubi sobie zjeść 🍫kostkę czekolady mlecznej, najlepiej z orzechami? A to, że 🥪kanapki do pracy przygotowują mu elfy? I że wszystkie dzieci są z natury 💕dobre?

Więcej »
Misja Hannover Messe - 2019

Misja handlowa podlaskich firm z branży metalowo-maszynowej i branż powiązanych do Niemiec, 20-23 kwietnia 2020 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Klaster Obróbki Metali zapraszają podlaskie firmy z branży metalowo-maszynowej i branż powiązanych zainteresowane nawiązaniem współpracy z niemieckimi partnerami do udziału w misji handlowej do Niemiec w dniach 20-23 kwietnia 2020 r.  Program misji obejmuje zwiedzanie targów HANNOVER MESSE oraz udział w

Więcej »
zabezpieczymy Twoje wadium

Przedsiębiorco – zabezpieczymy Twoje wadium

Sezon przetargowy w pełni. Podlaski Fundusz Poręczeniowy ma propozycję dla firm, które startują w przetargach organizowanych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych. Fundusz oferuje zabezpieczenia wadium w postaci poręczenia do wysokości 500’000 PLN. Taka forma wadium nie uszczupli Twojej zdolności kredytowej.  

Więcej »
Pożyczka na inwestycje rozwojowe

Nabór wniosków do projektów Pożyczka na Inwestycje Rozwojowe

Fundusz Pożyczkowy  PFRR rozpoczyna nabór wniosków w ramach projektów „Pożyczka na Inwestycje Rozwojowe”. Na ten cel przeznaczono łącznie  21 505 376,34 PLN. Celem projektu jest wsparcie inwestycji rozwojowych w sektorze usług lub sektorze produkcyjnym oraz zastosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w przedsiębiorstwach bez ograniczeń branżowych, realizowanych na terenie województwa podlaskiego.

Więcej »