Targi branży motoryzacyjnej AUTOMOTIVE INDUSTRY FORUM
Targi dla branży motoryzacyjnej AUTOMOTIVE INDUSTRY FORUM
Archiwum aktualności | 23.04.2024

Targi dla branży motoryzacyjnej AUTOMOTIVE INDUSTRY FORUM, Wilno (Litwa), 16.05.2024 r.

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszamy do udziału w AUTOMOTIVE INDUSTRY FORUM 2024. Wydarzenie odbędzie się 16 maja 2024 r. w Wilnie, na Litwie.

Forum będzie doskonałą okazją do omówienia najnowszych trendów, wyzwań i innowacji w branży automotive. Zaplanowane prelekcje i spotkania z przedsiębiorcami dotkną kluczowych kwestii, takich jak pojazdy elektryczne i infrastruktura EV, Mobility as a Service (MaaS), zrównoważony transport oraz digitalizacja. Uczestnicy będą mieli również okazję przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom z branży motoryzacyjnej i mobilności w Innovation Space.

W wydarzeniu planuje udział ponad 250 firm, z krajów takich jak: Litwa, Niemcy, Łotwa, Polska, Szwecja, Estonia, Norwegia, Finlandia.

SPOTKANIA B2B

Podczas forum zostanie zorganizowana sesja B2B Matchmaking AUTOMOTIVE FORUM.

Celem sesji jest połączenie europejskich producentów i przedsiębiorstw MŚP oraz zapewnienie uczestnikom możliwości spotkania potencjalnych nabywców, dostawców, podwykonawców działających w branży logistyki i przemysłu motoryzacyjnego. To doskonała okazja do nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz umówienia spotkań na miejscu. Listę firm, z którymi można umówić spotkanie jest dostępna pod adresem:

https://www.automotiveforum.lt/components/38264

UCZESTNICY

Sesje B2B dają możliwość poszerzenia sieci kontaktów zawodowych, dedykowane są grupom docelowym:

👉 Automotive

👉 Mobility

👉 Engineering and Manufacturing

👉 IT Solutions

REJESTRACJA

Wstęp na AUTOMOTIVE INDUSTRY FORUM oraz udział w sesjach B2B jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest rejestracja on-line.

Termin rejestracji do 15 maja.

KONTAKT

Informacji na temat i wsparcia w procesie rejestracji wydarzenia udziela:

Julia Szczuka
T: 668 620 065
E: szczuka@pfrr.pl

Osoby, które nie będą mogły osobiście dotrzeć do Wilna, zapraszamy do obejrzenia streamu Hildegard Müller – Prezes Niemieckiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego VDA, 16.05.2025, start o godz.13:00, na temat: Nawigacja w przyszłości: innowacje i zrównoważony rozwój w przemyśle motoryzacyjnym.

loga EEN UE PFRR

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera