Aktualności

misja biznesowa do indii

Misja biznesowa do Indii, 18-20.01.2019r.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii informuje przedsiębiorców o możliwość udziału w misji gospodarczej do Indii „Vibrant Gujarat 2019” w dniach 18-20 stycznia 2019 r., organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH).

Więcej »
Biuletyn EEN

Dziesiąty numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network

Zapraszamy do zapoznania się z październikowo-listopadowym biuletynem sieci Enterprise Europe Network. A w nim krótka relacja z seminarium ,,Umowy handlowe w międzynarodowym obrocie gospodarczym – zawieranie i zabezpieczanie” oraz opis czym jest Enterprise Europe Network i jak współpraca z nami przekłada się na realne wyniki w biznesie. Mamy też porcję

Więcej »
PFRR wspiera współpracę międzynarodową

PFRR wspiera współpracę międzynarodową przedsiębiorstw

– Jak pokazują wskaźniki ekonomiczne, podlaska gospodarka nadal się rozwija przede wszystkim dzięki eksportowi. A i tak ten rozwój nie jest wystarczający, by doganiać średni poziom krajowy – mówi Andrzej Parafiniuk, prezes PFRR. – Rynek lokalny, jak też krajowy nie są i nie będą wystarczające, dlatego należy robić wszystko dla zwiększania

Więcej »

Podlaskie firmy prezentują swoje możliwości i poznają konkurencję w Paryżu

Międzynarodowe Targi Spożywcze SIAL Paris odbywają się co dwa lata. W tegorocznej edycji zarejestrowanych zostało ponad 7000 wystawców z całego świata. Nie zabrakło też polskich firm, których jest około 200. Wśród tak licznej delegacji z Polski są również wystawcy z Podlasia, którym wyjazd na targi zorganizowała Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Więcej »
Liderzy Przedsiębiorczości wideorelacja

Relacja wideo z projektu Liderzy Przyszłości

Liderzy Przyszłości to spotkanie młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z ciekawymi białostoczanami, ludźmi mającymi pasje i chcącymi zarazić swoim entuzjazmem młodych. W panelu tym, rokrocznie uczestniczy ponad 600 uczniów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania wideo z wydarzenia Liderzy Przyszłości podczas 5. edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego w dniu 4 października 2018r.

Więcej »