Aktualności

umowy handlowe

Seminarium w Białymstoku: „Umowy handlowe w międzynarodowym obrocie gospodarczym – zawieranie i zabezpieczanie” – 14.11.2018r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, zaprasza na szkolenie: „Umowy handlowe w międzynarodowym obrocie gospodarczym – zawieranie i zabezpieczanie”, które odbędzie się  14 listopada 2018 r. (środa), o godz. 9:00 w Białymstoku w Hotelu Silver, ul. Mikołaja Kopernika 97.

Więcej »
Liderzy Przedsiębiorczości wideorelacja

Relacja wideo z projektu Liderzy Przyszłości

Liderzy Przyszłości to spotkanie młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z ciekawymi białostoczanami, ludźmi mającymi pasje i chcącymi zarazić swoim entuzjazmem młodych. W panelu tym, rokrocznie uczestniczy ponad 600 uczniów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania wideo z wydarzenia Liderzy Przyszłości podczas 5. edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego w dniu 4 października 2018r.

Więcej »
STRONG CSOs for stronger Armenia

Zakończyliśmy realizację projektu „Strong CSOs” w Armenii

16 października 2018 r. w Erywaniu odbyła się konferencja zamykająca projekt „STRONG CSOs” w ramach EuropeAid. Głównym jej celem było podsumowanie projektu poprzez przedstawienie jego działań i osiągnięć przez cały okres realizacji: 01.10.2015 – 22.10.2018. Ponadto, zaprezentowano wyniki 17 projektów zrealizowanych w ramach komponentu grantowego.

Więcej »
anima

Anima – podlaski elektroniczny lisek przypominajka – zadebiutuje na Kickstarterze

Już 29 października na międzynarodowej, społecznościowej platformie crowdfundingowej Kickstarter zadebiutuje Anima – urządzenie skonstruowane przez zespół białostockich informatyków Mateusza Bajko, Mateusza Markiewicza i Michała Jaszczuka. To rodzaj przypomninajki – elektronicznego pomocnika w organizacji naszego codziennego życia. Może stać w domu, w biurze – gdzie tylko zechcemy je umieścić, żeby –

Więcej »