Aktualności

Śniadanie biznesowe

Śniadanie biznesowe – złap wiatr w żagle swojego biznesu, Białystok, 29.10.2019r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza przedsiębiorców na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 29 października 2019 roku w Hotelu Branicki, ul. Zamenhofa 25 w Białymstoku, w ramach projektu GoSmart BSR, którego celem jest wzmacnianie inteligentnych specjalizacji poprzez wspieranie współpracy międzynarodowej. Podczas spotkania dowiecie się Państwo jak stawiać pierwsze kroki na rynkach

Więcej »
tajwańska misja handlowa

Tajwańska misja handlowa, Warszawa, 24.10.2019r.

Przedsiębiorco, jeżeli interesuje Cię rynek tajwański to już 24 października 2019 r. w Warszawie będzie okazja aby spotkać się z firmami z Tajwanu.  Spotkania „b2b”, czyli Business To Business są zorganizowane przez Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i sieć Enterprise Europe Network.

Więcej »
Praca cudzoziemców w Polsce

Praca cudzoziemców w Polsce – seminarium w Suwałkach, 08.11.2019r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód  zapraszają na spotkanie: „Cudzoziemiec w Polsce – legalność pobytu, pracy i delegowanie do krajów UE – regulacje prawne i rozwiązania w praktyce”, które odbędzie się 8 listopada 2019 r. (piątek) w godz. 9:30-15:00 w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Innowacyjnej 1 w Suwałkach.

Więcej »
Wspieranie przedsiębiorczości

Wspieranie przedsiębiorczości – podlaskie dobre praktyki

W dniach 23-27 września 2019 r. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego gościła czterdziestoosobową delegację z Białorusi, dla której zorganizowała wizytę studyjną w ramach projektu „Wsparcie rozwoju gospodarczego na poziomie lokalnym w Republice Białoruś”, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach United Nations Development Programme.

Więcej »
koniec naboru grantów

Koniec naboru wniosków o powierzenie grantów

Informujemy, że z dniem 30 września 2019r. zakończyliśmy przyjmowanie wniosków o powierzenie grantów w ramach projektu „Granty na badania i rozwój”. Druga edycja projektu grantowego potwierdziła, że podlascy przedsiębiorcy nadal potrzebują wsparcia w zakresie prowadzonych prac badawczo-rozwojowych.

Więcej »
zabezpieczymy Twoje wadium

Przedsiębiorco – zabezpieczymy Twoje wadium

Sezon przetargowy w pełni. Podlaski Fundusz Poręczeniowy ma propozycję dla firm, które startują w przetargach organizowanych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych. Fundusz oferuje zabezpieczenia wadium w postaci poręczenia do wysokości 500’000 PLN. Taka forma wadium nie uszczupli Twojej zdolności kredytowej.  

Więcej »