Aktualności

Usługi chmurowe dla biznesu

Usługi chmurowe dla biznesu – konferencja, Białystok, 11.12.2019r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w imieniu organizatorów zaprasza na bezpłatną konferencję „Usługi chmurowe dla biznesu”, która odbędzie się 11 grudnia 2019 r. (środa) o godz. 9:15 w Białymstoku, w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznem, ul. Żurawia 71. Celem Konferencji jest pokazanie, że najnowsze rozwiązania IT są w granicach budżetu małych firm oraz

Więcej »
Konkurs Zadaj pytanie Mikołajowi

Konkurs – „Zadaj pytanie Mikołajowi”

Czy Mikołaj ma psa? Kto Mikołajowi przynosi prezenty i co Mikołaj chciałby dostać pod choinkę? Czy istnieje ograniczenie prędkości dla sań mikołajowych i czy Mikołaj musiał kiedyś zapłacić mandat za przekroczenie prędkości? Na takie pytania Mikołaj we własnej osobie odpowiadał w zeszłym roku podczas swojej wizyty w Białymstoku. Już 1

Więcej »
EAST DESIGN DAYS

Fotorelacja z wydarzenia East Design Days w Białymstoku, 24-26.10.2019r.

W dniach 24-26 października 2019r. w Białymstoku odbyły się East Design Days – jedyne w północno-wschodniej Polsce wydarzenie promujące design – od wzornictwa, poprzez projektowanie wnętrz, przedmiotów, sztuki wizualne, po architekturę. W trakcie EDD podlascy przedsiębiorcy mieli możliwość zaprezentowania i poznania najnowszych trendów we wzornictwie i designie.

Więcej »
Biuletyn EEN

Październikowy biuletyn projektu Enterprise Europe Network

Zapraszany do zapoznania się z październikowym biuletynem Projektu EEN a w nim między innymi zaproszenie na seminarium z RODO, które odbędzie się w Białymstoku. Dodatkowo prezentujemy tradycyjnie oferty i zapytania od firm zagranicznych, zarówno stricte biznesowe, jak i technologiczne.

Więcej »
liderzy przyszłości 2019

Już po raz piąty mieliśmy przyjemność organizować panel dla młodzieży pt. Liderzy Przyszłości

Projekt Liderzy Przyszłości to jeden z paneli Wschodniego Kongresu Gospodarczego, organizowany przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. Jest skierowany do uczniów szkół średnich, a głównym celem przedsięwzięcia jest promocja wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości wśród młodzieży poprzez możliwość spotkania się i dyskusji z praktykami biznesu. W panelu rokrocznie uczestniczy w ok.

Więcej »
koniec naboru grantów

Koniec naboru wniosków o powierzenie grantów

Informujemy, że z dniem 30 września 2019r. zakończyliśmy przyjmowanie wniosków o powierzenie grantów w ramach projektu „Granty na badania i rozwój”. Druga edycja projektu grantowego potwierdziła, że podlascy przedsiębiorcy nadal potrzebują wsparcia w zakresie prowadzonych prac badawczo-rozwojowych.

Więcej »