Aktualności

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Łomży

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje do wynajęcia lokal biurowy w centrum Łomży w reprezentacyjnym budynku przy ul. Polowej 53 (obok Urzędu Skarbowego). Doskonała lokalizacja na działalność doradczą, usługi prawnicze, finansowe, ubezpieczeniowe itp. Lokal znajduje się na I piętrze, a jego powierzchnia wynosi 12,5 m2. Lokal bez mebli.

Więcej »
TOP Start-up Polski Wschodniej 2019

Konkurs TOP Start-up Polski Wschodniej 2019

Najbardziej innowacyjne start-upy z pięciu województw Polski Wschodniej będą miały szansę zaprezentować swoje pomysły przed gośćmi Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (EEC – Eastern Economic Congress). Do 25 sierpnia br. twórcy startupów mogą aplikować do konkursu TOP Start-up Polski Wschodniej 2019 i powalczyć o przepustkę do świata wielkiego biznesu.

Więcej »
Wizyta studyjna Białorusinów poświęcona inicjatywom klastrowym 3

Wizyta studyjna Białorusinów poświęcona inicjatywom klastrowym

W dniach 2-4 lipca 2019r. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zorganizowała dla 18 delegatów z Białorusi wizytę studyjną poświęconą inicjatywom klastrowym. Wśród uczestników byli przedstawiciele administracji państwowej na szczeblach krajowym (ministerialnym), regionalnym i lokalnym, eksperci ds. przedsiębiorczości i innowacyjności oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu zainteresowani tematyką klastrową.

Więcej »
jak zabezpieczyć umowę

Przedsiębiorco – wygrałeś przetarg? – zastanawiasz się jak zabezpieczyć umowę?

Z pomocą może przyjść Podlaski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o., który ma propozycję dla firm startujących w przetargach organizowanych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych. Fundusz oferuje zabezpieczenia należytego wykonania umów w postaci poręczenia do wysokości 1’000’000 PLN. Taka forma zabezpieczenia pozwala realizować wygrane zlecenia bez konieczności blokowania gotówki.

Więcej »
Rzecznik MŚP

Rzecznik MŚP – w obronie małych firm, na straży Konstytucji Biznesu

Urząd Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców jest elementem Konstytucji Biznesu – pakietu ustaw, których celem jest zreformowanie i uproszczenie przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Adam Abramowicz, pierwszy Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, został powołany na stanowisko 22 czerwca 2018 roku.

Więcej »