Konferencja podsumowująca projekt "Hajnówka OdNowa" | PFRR
Konferencja podsumowująca projekt Hajnówka OdNowa - Zielona Transformacja
Informacje | 18.03.2024

Konferencja podsumowująca projekt „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja”

W dniu 18 marca 2024 w Hajnówce odbyła się Konferencja podsumowująca projekt „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja. Projekt ciekawych wyzwań, współpracy partnerskiej, odkrycia biznesowych talentów i międzynarodowej wymiany doświadczeń”. 

Prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego dr Paweł Jamróz przedstawił prezentację „Zrób biznes w Hajnówce – przegląd zrealizowanych przedsięwzięć i prezentacja pomysłów na biznes hajnowskiej młodzieży”. 

Prezentacja podsumowywała działania zrealizowane przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w Hajnówce w latach 2022 – 2023. Działania były zrealizowane w hajnowskich szkołach średnich i w siedmiu hajnowskich firmach.

Ewa Kozłowska, dyrektor RIF przeprowadziła wywiady z młodzieżą – laureatami konkursów zrealizowanych w Hajnówce.

Mój pomysł na biznes w Hajnówce

Biznes z mojej okolicy

W Konferencji uczestniczył Jacek Protas, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej oraz partnerzy projektu – BPN, Politechnika Białostocka, Starostwo Powiatowe w Hajnówce i przedstawiciele miasta partnerskiego Alta w Norwegii.

Galeria zdjęć

Projekt był realizowany ze środków Mechanizmu Finansowego  Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014- 2021 i Norweskiego Mechanizmu  Finansowego 2014 – 2021 oraz budżetu państwa.

Konkurs „Mój pomysł na biznes w Hajnówce”

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera