Green Industrial Synergies - warsztaty online - projekt GIA - PFRR
Warsztaty online Green Industrial Synergies 2
Archiwum aktualności | 26.06.2023

Warsztaty online „Green Industrial Synergies”

28 czerwca 2023 r. o godzinie 10.30 zapraszamy na warsztaty online „Green Industrial Synergies” organizowane przez Kalundborg Symbiosis, partnera projektu Green Indutrial Areas.

Podczas warsztatów Fabian Bühler, doradca w Duńskiej Agencji Energetycznej, zaprezentuje pracę Agencji w zakresie efektywności energetycznej, również w zakresie rozwiązań prawnych, wsparcia oraz inspiracji w pracy organizacji publicznych z przemysłem

Per Møller, reprezentujący Kalundborg Symbiosis, przedstawi system działania strefy przemysłowej współpracującej z miastem Kalundborg oraz opowie o systemie wzajemnych zależności i korzyści płynące ze stosowania rozwiązań efektywnych energetycznie.

Tobias Theil Konishi, dyrektor projektu SLA, duńskiej pracowni architektonicznej i planistycznej opartej na przyrodzie, zaprezentuje swoją pracę nad integracją różnorodności biologicznej w planowaniu obszarów przemysłowych. Firma SLA jest znana na całym świecie i ostatnio pracowała dla gminy Kalundborg przy planowaniu nowego zielonego terenu przemysłowego.

Warsztaty odbywają się w j. angielskim.

Rejestracja: https://forms.gle/WryykWt2NcDQ1LT37

Organizator: Kalundborg Symbiosis

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza zainteresowanych do udziału w warsztatach „Green Industrial Synergies„.

https://interreg-baltic.eu/project/greenindustrialareas/

Zobacz pozostałe artykuły

Życzenia Wielkanocne 2024
Archiwum aktualności | 29.03.2024

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie bliskich i przynoszących wytchnienie w codziennym pędzie życzą Zarząd i Pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju…

Zapisz się do newslettera