Spotkania B2B BIOMATCH w Norymberdze 14-15.02.2024 - PFRR
Spotkania B2B BIOMATCH w Norymberdze
Archiwum aktualności | 12.02.2024

Spotkania B2B BIOMATCH w Norymberdze 14-15.02.2024

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Holandii do udziału w spotkaniach B2B organizowanych w trakcie trwania targów BIOFACH, które odbędą się w dniach 13-16 lutego 2024 r. w Norymberdze.

BIOFACH to organizowane w Niemczech jedne z najbardziej prestiżowych i znanych targów żywności ekologicznej na świecie, na których każdego roku spotykają się przedstawiciele branży spożywczej (firmy, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe), a swoją ofertę prezentują tysiące wystawców z całego świata (w 2023 r. w targach Biofach uczestniczyło przeszło 2 700 wystawców z 95 krajów).

W trakcie najbliższej edycji targów dodatkowo dla przedstawicieli sektora spożywczego zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami i organizacjami branżowymi z Holandii zostaną zorganizowane spotkania B2B BIOMATCH 2024. Wydarzenie to jest organizowane przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network we współpracy z Holenderską Agencją Przedsiębiorczości (Netherlands Enterprise Agency – RVO) oraz Konsulatem Generalnym Królestwa Niderlandów w Monachium.

Udział w spotkaniach B2B – jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania on-line (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • Rejestracja na spotkania on-line trwa do 13 lutego 2024 r.
  • W dniach 14-15 lutego 2024 r. na terenie targów BIOFACH, w pawilonie holenderskim (hala 5) odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań fizycznych oraz spotkań on-line.

Koszty

Udział w spotkaniach BIOMATCH jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i bilet wstępu na targi Biofach uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Kontakt

Dodatkowych informacji udziela:

Alicja Orzechowska
T: 604 079 262
E: orzechowska@pfrr.pl

loga EEN UE PFRR

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera