Pierwsze kroki w biznesie – cykl szkoleń dla kobiet z Kiszyniowa
Pierwsze kroki w biznesie – rozpoczynamy cykl szkoleń dla przedsiębiorczych kobiet z Kiszyniowa
Archiwum aktualności | 27.09.2023

Pierwsze kroki w biznesie – rozpoczynamy cykl szkoleń dla przedsiębiorczych kobiet z Kiszyniowa

Decyzja o rozpoczęciu własnego biznesu poprzedzona jest wieloma wątpliwościami. W przypadku kobiet jedną z najczęstszych obaw jest to, jak pogodzą prowadzenie firmy z prowadzeniem domu. W Mołdawii organizacja życia rodzinnego to wciąż typowo kobiece zadanie. Dlatego w ramach szkoleń, które właśnie ruszyły, rozmawiamy również o psychologicznych aspektach decyzji związanych z otwarciem, a potem sprawnym rozwijaniem firmy. Pomagamy kobietom zidentyfikować ich zasoby i talenty. Uczestniczki uczą się też, jak radzić sobie ze stresem i zarządzać czasem tak, by nie mieć wyrzutów sumienia, że inne sfery życia ucierpiały.

Podczas ostatnich szkoleń w ramach projektu „Biznes na obcasach„, uczestniczki poszukiwały dla siebie niszy biznesowej i wraz z ekspertami oceniały pomysły, pod kątem szans na ich wdrożenie. Uczyły się też, jak analizować konkurencję.

Moduł dotyczący ram prawnych funkcjonowania firmy to konkretna wiedza o tym, jakie kroki trzeba podjąć, żeby zarejestrować i prowadzić biznes zgodnie z obowiązującymi w Mołdawii zasadami.

Szkoleniami obejmujemy grupę 60 kobiet z Kiszyniowa i okolic. Trzymamy kciuki za ich pomysły i gratulujemy im tego, że odważyły się postawić na siebie.

Galeria zdjęć ze szkolenia

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera