Światowy Tydzień Przedsiębiorczości dyżury ekspertów EEN PFRR
Dyżury ekspertów biznesowych Enterprise Europe Network w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 3
Archiwum aktualności | 24.10.2023

Dyżury ekspertów biznesowych Enterprise Europe Network w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

13-19 listopada 2023 r. to termin tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zaplanuj go już dziś i zapisz się na konsultacje z ekspertami Enterprise Europe Network. Doradztwo w zakresie EIC Accelerator odbywa się we współpracy z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Wschodnia.

Hasło tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorczości to „Rewolucje technologiczne”. Żeby się na nie przygotować, zadbaj o podstawy. Pomożemy Ci spojrzeć na Twoją firmę i działania, które planujesz z innej perspektywy.

Jakie tematy możesz z nami skonsultować?

MODEL BIZNESOWY

Przeanalizujemy wspólnie model biznesowy Twojej firmy za pomocą narzędzia business model canvas. Przyjrzymy się poszczególnym sferom działania przedsiębiorstwa. Zidentyfikujemy elementy, które funkcjonują dobrze oraz zastanowimy się, co możesz poprawić, żeby rozwijać działalność. Business model canvas sprawdza się w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości czy branży. Przekonamy Cię do tego prostego i przejrzystego sposobu analizowania działań firmy.

PROGRAM EIC ACCELERATOR

Przybliżymy Ci program EIC Accelerator. Sprawdzimy, czy kwalifikujesz się do dofinansowania, wyjaśnimy trudne terminy i omówimy zasady ubiegania się o to wsparcie. Na dotację mają szansę firmy pracujące nad przełomowymi produktami, usługami i technologiami, które opracowały już prototyp i zademonstrowały go w laboratorium lub warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Jeśli wpisujesz się w ten opis, koniecznie skonsultuj z nami swoje szanse na dofinansowanie.

Doradztwo te odbywa się we współpracy z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Wschodnia.

EKSPORT I WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Czujesz, że rynek krajowy robi się za ciasny? Pokaż swoją firmę światu. Pomożemy Ci ustalić, czy Twoja oferta jest gotowa do wyjścia na nowe rynki i pokażemy, jakie wsparcie działalności międzynarodowej jest na wyciągnięcie ręki. Enterprise Europe Network już od 15 lat wspiera firmy w nawiązywaniu współpracy zagranicznej. Podczas spotkania dobierzemy usługi, które pomogą Ci rozwijać firmę międzynarodowo.     

DOSTĘPNE DOTACJE

Sprawdzimy, jakie dotacje i inne formy wsparcia biznesowego są w Twoim zasięgu. Damy Ci listę aktualnych konkursów i podpowiemy, jak skutecznie pozyskiwać dotacje. Mamy doświadczenie zarówno w pisaniu, jak i ocenianiu wniosków i pomożemy Ci się odnaleźć w gąszczu dokumentów i wymagań.

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Magdalena Borys
T: 502 325 267
E: borys@pfrr.pl

REJESTRACJA

W celu rejestracji prosimy wybrać dyżury, z których chcesz skorzystać i zaznaczyć godzinę spotkania w poniższym formularzu.

W przypadku braku wolnych miejsc skontaktuj się z nami, by ustalić termin indywidualnie.

Dyżury będą pełnić eksperci ośrodka Enterprise Europe Network działającego w ramach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Konsultacje są bezpłatne.

Dyżury ekspertów biznesowych Enterprise Europe Network w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera