Zapraszamy na spotkanie „Klubu Eksportera” - PFRR
Zapraszamy na oficjalne otwarcie Klubu Eksportera v2
Archiwum aktualności | 28.02.2024

Zapraszamy na spotkanie Klubu Eksportera, 13.03.2024 r.  

Myślisz o rozszerzeniu biznesu na rynki zagraniczne? A może już eksportujesz i masz apetyt na więcej? Klub Eksportera jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie Klubu Eksportera w dniu 13 marca 2024 r. (środa) w Hotelu 3 Trio, ul. Hurtowa 3, w Białymstoku.

🌍 Odkrywaj możliwości, jakie daje eksport. Dołączając do Klubu Eksportera poznasz praktyczne wskazówki, inspirujące historie innych firm i najnowsze trendy w dziedzinie eksportu.

🤝 Buduj relacje biznesowe. W Klubie Eksportera nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale także nawiążesz cenne kontakty. Poznasz innych przedsiębiorców z regionu, którzy podzielają Twoje międzynarodowe ambicje i cele.

💡 Zainspiruj się sukcesami innych. Klub Eksportera to więcej niż networking. Podczas spotkań doświadczeni eksporterzy podzielą się swoimi historiami, opowiedzą, co w eksporcie się sprawdza, a czego unikać. Dostaniesz dostęp do wiedzy o eksporcie z pierwszej ręki.

📆 Zaplanuj swój międzynarodowy sukces. W Klubie Eksportera poznasz dostępne formy wsparcia firm zainteresowanych wejściem na nowe rynki, takie jak dotacje, granty, usługi doradcze itp. Dzięki temu szybciej, bezpieczniej i taniej zrealizujesz swoje plany eksportowe.

Nie przegap szansy na międzynarodowy rozwój Twojej firmy. Dołącz do Klubu Eksportera i ruszaj w drogę na nowe rynki!

Program wydarzenia

  • 12:00-12:20 – Przedstawienie działań realizowanych w ramach projektu „Podlaskie Centrum Eksportera”
  • 12:20-12:30 – Podsumowanie
  • 12:30-13:00 – Poczęstunek i rozmowy networkingowe

Zgłoszenia

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online znajdującego się na dole strony do 10 marca 2024 r. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-mail potwierdzający udział w spotkaniu.

Udział BEZPŁATNY

Liczba miejsc ograniczona.

Poznaj Podlaskie Centrum Eksportera!

Klub Eksportera to jedna z wielu propozycji Podlaskiego Centrum Eksportera. Sprawdź, jak jeszcze wspieramy firmy w drodze na nowe rynki. Podlaskie Centrum Eksportera to:

🎓 usługi doradcze w zakresie eksportu i poszukiwania kontrahentów. Potrzebujesz wsparcia ekspertów zewnętrznych? Skorzystaj z doradztwa prawnego, usług brokera eksportu lub zamów analizy niezbędne do wejścia na nowy rynek.

🌍 wyjazdy na zagraniczne misje gospodarcze. Zapewnimy Ci unikalną możliwość udziału w zagranicznych targach międzynarodowych w roli zwiedzającego lub wystawcy na stoisku wspólnym. Zyskasz szansę na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i poznanie nowych rynków.

💼 granty na wystawianie się na targach międzynarodowych. Chcesz profesjonalnie zaprezentować swoje produkty na targach zagranicznych? Skorzystaj z grantów na indywidualne wyjazdy targowe w charakterze wystawcy. To doskonała okazja do promocji na arenie międzynarodowej.

Rozwiń skrzydła z Podlaskim Centrum Eksportera. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w rozwoju biznesu na międzynarodową skalę.

Dołącz do Klubu Eksportera – postaw na eksport i rozwijaj firmę międzynarodowo!

Kontakt

Krzysztof Borowski
T: +48 690 176 231
E: borowski@pfrr.pl  

Formularz zgłoszeniowy

logotypy FEdP RP UE UMWP

Projekt „Promocja gospodarcza MŚP – Podlaskie Centrum Eksportera” realizowany jest
w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

Zobacz pozostałe artykuły

Życzenia Wielkanocne 2024
Archiwum aktualności | 29.03.2024

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie bliskich i przynoszących wytchnienie w codziennym pędzie życzą Zarząd i Pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju…