Webinarium "Rynek IoT / Smart City w Polsce", 27.05.2021r. - PFRR
Webinarium „Rynek IoT / Smart City w Polsce”
Archiwum aktualności | 20.05.2021

Webinarium „Rynek IoT / Smart City w Polsce”, 27.05.2021r.

Śląski Klaster Internetu Rzeczy SINOTAIC wraz z Podlaską Fundacją Rozwoju Regionalnego i partnerami tworzącymi hub cyfrowych innowacji IoT/Smart City, zapraszają na cykl webinariów poświęconych cyfryzacji działalności MŚP i samorządów, wprowadzaniu rozwiązań z obszaru Smart City oraz ich wzajemnej współpracy w tym zakresie. Będziemy przedstawiać Państwu najnowocześniejsze polskie inteligentne technologie, dowiecie się jak bezpiecznie i efektywnie wprowadzać rozwiązania chmurowe, jak współpracować w zakresie realizacji zamówień publicznych i finansowania inwestycji. Już 27 maja dowiecie się Państwo, jak MŚP i JST mogą dobrze i efektywnie współpracować, przy wprowadzaniu oraz finansowaniu inteligentnych rozwiązań w samorządach.  Wszystko to na przykładzie dobrych praktyk współpracy biznesu i samorządu.

  • Od czego zacząć budowanie Smart City w zakresie ekologii?  Opowie o tym Daniel Wolny – Kierownik Referatu Zarządzania Energią w Wydziale Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta w Katowicach.
  • Jak efektywnie mogą współpracować JST i MŚP w obszarze zamówień publicznych i finansowania inwestycji w inteligentne technologie?  Dowiecie się od Patryka Hudzica – specjalisty Prawa Zamówień Publicznych w Funduszu Górnośląskim SA
  • Poznacie Państwo  przykłady rozwiązań Smart City wprowadzone w samorządach, czyli jak MŚP mogą efektywnie współpracować z JST na przykładach firmy Syngeos i Miasta Opole.
  • Jak przekonywać do innowacji w urzędzie? Wytłumaczy Adam Stolarzewicz – coach i doradca z ponad 20-letnim doświadczeniem, współpracujący z międzynarodowymi korporacjami, lokalnymi firmami oraz organizacjami publicznymi i administracją rządową.

Kolejne webinaria będą organizowane pod koniec każdego miesiąca.

Zapraszamy do udziału!

Zapisy na:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SINOTAIC2705

Zobacz pozostałe artykuły

Technologie jutra w zasięgu ręki
Informacje | 23.11.2022

Technologie jutra w zasięgu ręki

Smart City, AI, Przemysł 4.0, Internet Rzeczy to określenia kategorii „Przyszłość dzieje się teraz”. Przed nami największa światowa konferencja Smart City Expo World Congress w...

Zapisz się do newslettera