Webinarium "Rynek IoT / Smart City w Polsce", 27.05.2021r. - PFRR
Webinarium „Rynek IoT / Smart City w Polsce”
Archiwum aktualności | 20.05.2021

Webinarium „Rynek IoT / Smart City w Polsce”, 27.05.2021r.

Śląski Klaster Internetu Rzeczy SINOTAIC wraz z Podlaską Fundacją Rozwoju Regionalnego i partnerami tworzącymi hub cyfrowych innowacji IoT/Smart City, zapraszają na cykl webinariów poświęconych cyfryzacji działalności MŚP i samorządów, wprowadzaniu rozwiązań z obszaru Smart City oraz ich wzajemnej współpracy w tym zakresie. Będziemy przedstawiać Państwu najnowocześniejsze polskie inteligentne technologie, dowiecie się jak bezpiecznie i efektywnie wprowadzać rozwiązania chmurowe, jak współpracować w zakresie realizacji zamówień publicznych i finansowania inwestycji. Już 27 maja dowiecie się Państwo, jak MŚP i JST mogą dobrze i efektywnie współpracować, przy wprowadzaniu oraz finansowaniu inteligentnych rozwiązań w samorządach.  Wszystko to na przykładzie dobrych praktyk współpracy biznesu i samorządu.

  • Od czego zacząć budowanie Smart City w zakresie ekologii?  Opowie o tym Daniel Wolny – Kierownik Referatu Zarządzania Energią w Wydziale Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta w Katowicach.
  • Jak efektywnie mogą współpracować JST i MŚP w obszarze zamówień publicznych i finansowania inwestycji w inteligentne technologie?  Dowiecie się od Patryka Hudzica – specjalisty Prawa Zamówień Publicznych w Funduszu Górnośląskim SA
  • Poznacie Państwo  przykłady rozwiązań Smart City wprowadzone w samorządach, czyli jak MŚP mogą efektywnie współpracować z JST na przykładach firmy Syngeos i Miasta Opole.
  • Jak przekonywać do innowacji w urzędzie? Wytłumaczy Adam Stolarzewicz – coach i doradca z ponad 20-letnim doświadczeniem, współpracujący z międzynarodowymi korporacjami, lokalnymi firmami oraz organizacjami publicznymi i administracją rządową.

Kolejne webinaria będą organizowane pod koniec każdego miesiąca.

Zapraszamy do udziału!

Zapisy na:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SINOTAIC2705

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera