Studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej - nowe kierunki - PFRR
Studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej – nowe kierunki
Archiwum aktualności | 28.09.2021

Studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej – nowe kierunki

Nowa Normalność sprawiła, że branża internetowa rozwija się jak nigdy dotąd. Pandemia pokazała, że przedsiębiorcy testują nowe rozwiązania. Wiele firm pierwszy raz zaczęło sprzedaż w Internecie. Wiele zderzyło się z pojęciami i mechanizmach e-commerce, a nawet social mediami po raz pierwszy. Upadło tak samo dużo sklepów jak powstało nowych. Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, zwracają większą uwagę na user experience i strategię. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy. Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, które obecnie znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych (możliwość skorzystania z dofinansowania), wpisuje się idealnie w strategię działań związanych z Przemysłem 4.0, Fabryką Przyszłości i strategią rozwoju Województwa Podlaskiego, a także wykorzystaniem analizy danych zbieranych w procesach przemysłowych.

Przygotowana oferta pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.

Menadżer E-Commerce | NOWOŚĆ

Nauczymy Cię jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów będziesz w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.
http://ecommerce.wi.pb.edu.pl/

okladka-wykladowcy_MANAGER_E-COMMERCE_1200x900px

Tester Oprogramowania | NOWOŚĆ

Specjalność związana z testowaniem oprogramowania to jeden z najprostszych sposobów wejścia w branżę IT. Na początek poznajesz pojęcia związane z produkcją i całym procesem tego jak powstaje oprogramowanie i dlaczego procesy zapewnienia jakości są ważne. Na kolejnym etapie nauczysz się metod, które mają pomóc w podniesieniu jakości oprogramowania. A na koniec wprowadzimy Cię delikatnie w świat języka JavaScript, żebyś mógł łatwiej automatyzować zadania testerskie.
http://tester.wi.pb.edu.pl/

Marketing Internetowy | VIII Edycja

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.
http://marketing.wi.pb.edu.pl/

Data Science – Developer / Analityk danych | VI Edycja

Naszym wyróżnikiem są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość. Po co nam Data Scientist? To już kwalifikacje także managerskie.
http://datascience.wi.pb.edu.pl/

Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych | VI Edycja

Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.
http://bezpieczenstwo.wi.pb.edu.pl/

Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | V Edycja

Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.
http://uxdesign.wi.pb.edu.pl/

JavaScript Developer | IV Edycja

Celem kierunku jest to, aby absolwent studiów podyplomowych był przygotowany do podjęcia pracy na stanowiskach określanych na rynku jako JavaScript Junior Developer. Słuchacz kształci się w oparciu o praktyczne przykłady oraz doświadczenie kadry dydaktycznej.
http://javascript.wi.pb.edu.pl/

Front-End Development | VIII Edycja

Celem kształcenia jest skupienie się na zagadnieniach dotyczących wykorzystania standardów HTML5/CSS3 i JavaScript oraz wytycznych User Experience i Responsive Web Design w ich budowie.
http://podyplomowe.wi.pb.edu.pl/

Dodatkowe informacje

dr inż. Paweł Tadejko
Kierownik Studiów Podyplomowych
na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej
tel. +48 504 142 530

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności poprzez studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera