Nowe edycje studiów podyplomowych na Politechnice Białostockiej
Ruszają kolejne edycje studiów podyplomowych na Politechnice Białostockiej
Archiwum aktualności | 18.09.2023

Ruszają kolejne edycje studiów podyplomowych na Politechnice Białostockiej

Chcesz efektywniej prowadzić działania w social mediach? A może prowadzisz biznes, który potrzebuje strategicznego marketingowego dopalacza? Marketing Internetowy to program, który z założenia szkoli strategów marketingowych i managerów marketingu internetowego. Menadżer E-commerce jest dla osób, które prowadzą (lub chcą prowadzić) sprzedaż w Internecie. To jest Twój edukacyjny must-have i najlepsza inwestycja w przyszłość Twojego biznesu.

Kolejne edycje praktycznych i rynkowych studiów podyplomowych i szkoleń na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej ruszają już w październiku. Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, zwracają większą uwagę na user experience i strategię cyfryzacji, dane i analitykę. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy. Wydział Informatyki pomaga zdobyć kompetencje w zakresie E-Commerce, Marketingu Internetowego, Sztucznej Inteligencji, User Experience Design i innych technologii.

Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do podnoszenia swoich kwalifikacji na Politechnice Białostockiej.


Menadżer E-Commerce | II Edycja

Nauczymy Cię jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów będziesz w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.

http://ecommerce.wi.pb.edu.pl/


Marketing Internetowy | X Edycja

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.

http://marketing.wi.pb.edu.pl/


Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | VII Edycja

Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.

http://uxdesign.wi.pb.edu.pl/


Tester Oprogramowania | III Edycja

Specjalność związana z testowaniem oprogramowania to jeden z najprostszych sposobów wejścia w branżę IT. Na początek poznajesz pojęcia związane z produkcją i całym procesem tego jak powstaje oprogramowanie i dlaczego procesy zapewnienia jakości są ważne. Na kolejnym etapie nauczysz się metod, które mają pomóc w podniesieniu jakości oprogramowania. A na koniec wprowadzimy Cię delikatnie w świat języka JavaScript, żebyś mógł łatwiej automatyzować zadania testerskie.

https://tester.wi.pb.edu.pl/


Data Science – Developer / Analityk danych | VIII Edycja

Wprowadzamy w świat Sztucznej Inteligencji i jej możliwośći. Naszym wyróżnikiem są dwie specjalności. Developer – to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych – to język Python i R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość. Po co nam Data Scientist? To już kwalifikacje także managerskie.

https://podyplomowe.wi.pb.edu.pl/


Kontakt

Dodatkowych informacji udziela:

dr inż. Paweł Tadejko

Kierownik Studiów Podyplomowych

na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

tel. +48 504 142 530

https://podyplomowe.wi.pb.edu.pl/

Więcej o źródłach dofinansowania można znaleźć na stronie:

http://studiapodyplomowe.bialystok.pl/

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera