Przemysł 4.0 - studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej
Studia Podyplomowe PB 2022 1
Archiwum aktualności | 09.09.2022

Przemysł 4.0 – studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej

Chcesz sprawniej wdrażać technologie Przemysłu 4.0 w firmie? Studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej pomagają zdobyć nowe kompetencje i usprawniać działanie firmy.

Transformacja cyfrowa i postandemiczna Nowa Normalność sprawiła, że branża internetowa rozwija się jak nigdy dotąd. Firmy zwracają coraz większą uwagę na user experience i strategię cyfryzacji. Wiele firm po raz pierwszy zaczęło zwracać uwagę na dane i analitykę, inne zderzyły się z pojęciami i mechanizmami e-commerce. Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, jak prowadzić działania na platformach e-commerce. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy, a na pewno przedsiębiorcy.

Oferta studiów podyplomowych / szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, które obecnie znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych, wpisuje się idealnie w strategię działań związanych z Przemysłem 4.0, Fabryką Przyszłości i strategią rozwoju Województwa Podlaskiego, a także wykorzystaniem analizy danych zbieranych w procesach przemysłowych.

Omawiana oferta Informatyki Politechniki Białostockiej pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.


Menadżer E-Commerce | II Edycja

Nauczymy Cię jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów będziesz w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.


Marketing Internetowy | IX Edycja

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online, właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.


Data Science – Developer / Analityk danych | VII Edycja

Naszym wyróżnikiem są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość. Po co nam Data Scientist? To już kwalifikacje także managerskie.


Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych | VII Edycja

Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.


Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | VI Edycja

Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.


Dodatkowych informacji udziela:

dr inż. Paweł Tadejko
Kierownik Studiów Podyplomowych
na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej
tel. +48 504 142 530
e-mail: p.tadejko AT pb.edu.pl

Więcej informacji o źródłach dofinansowania można znaleźć na stronie

http://studiapodyplomowe.bialystok.pl/

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do poszerzania swojej wiedzy i udziału w studiach podyplomowych na Politechnice Białostockiej.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera