Podsumowanie czwartego śniadania biznesowego w Hajnówce
Podsumowanie-czwartego-sniadania-biznesowego-w-Hajnowce-3
Archiwum aktualności | 22.12.2022

Podsumowanie ostatniego, czwartego śniadania biznesowego w Hajnówce

Firmy działające na terenie Hajnówki spotkały się na IV śniadaniu biznesowym organizowanym w 2022 roku. Tematem spotkania były „Dotacje dla firm do 2027 roku i inne formy finansowania działalności gospodarczej dostępne w 2023 roku„. Spotkanie zorganizowała Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja” w Hajnówce w dniu 14 grudnia. W spotkaniu wziął udział Burmistrz Miasta Hajnówka – Jerzy Sirak i hajnowscy przedsiębiorcy. Łącznie w śniadaniu wzięły udział  33 osoby.

Podczas śniadania biznesowego temat „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na lata 2021-2027” przedstawiła Magdalena Sienkiewicz – Specjalista ds. funduszy europejskich/Specjalista ds. PPP z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Temat „Rozwiązania IT dla biznesu – zastosowania praktyczne” przestawił Dorian Młodzianowski Prezes Zarządu firmy D-Tech Sp. z o.o. Przedsiębiorcy mieli możliwość zapoznania się z narzędziami IT, które mogą zastosować w swoich firmach, aby m.in. zwiększyć wydajność pracy i usprawnić procesy.

Temat finansowania inwestycji realizowanych w podlaskich firmach i planowanych do zrealizowania w 2023 roku „Inwestycje Rozwojowe, czyli w jaki sposób sfinansować zakup maszyn i urządzeń oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych w biznesie” przedstawiła Alicja Orzechowska, Główny Specjalista ds. MSP w Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Temat zamrożenia cen energii elektrycznej w 2023 roku i odpowiedzi na pytania przedsiębiorców przedstawiła Irena Jagiełło z firmy Energyeco Sp. z o.o.

Spotkanie zakończyło się zabraniem tematów kolejnych spotkań interesujących przedsiębiorców w 2023 roku.

Fotogaleria

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera