Dofinansowany wyjazd na targi budowlane SAIE, Bari, Włochy
Dofinansowany wyjazd na targi budowlane SAIE Bari Włochy
Archiwum aktualności | 07.07.2023

Dofinansowany wyjazd na targi budowlane SAIE, Bari, Włochy, 19-21.10.2023r.

W imieniu włoskiej instytucji SENAF zapraszamy podlaskie firmy do wzięcia udziału w dofinansowanej misji gospodarczej na targi budowlane SAIE – The Building Exhibition, design, construction, plant engineering, które odbędą się w Bari (Włochy) w terminie od 19 do 21 października 2023 r.

Firma, która zostanie zakwalifikowana do udziału pokrywa jedynie koszt biletu lotniczego.

Organizator zapewnia:

  • transfer lotnisko/hotel/lotnisko (transfer z i na lotnisko w Bari. Przylot do Bari 18 października, wylot z Bari 21 października 2023 r.),
  • 3 doby w hotelu (od 18 do 21 października 2023 r. dla 1 lub 2 osób reprezentujących jedną firmę, 2 osoby mają do dyspozycji jeden pokój dwuosobowy),
  • wstęp na targi,
  • śniadanie i lunch podczas pobytu na targach,
  • organizację spotkań one-to-one,
  • Buyers Lounge do dyspozycji.

Z powyższej oferty może skorzystać maksymalnie 5 firm.

Warunki udziału

Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych ofertą włoskich wystawców, odbyciem z nimi bezpośrednich spotkań.

Na przedstawionych warunkach nie zostaną przyjęte zgłoszenia przedsiębiorców chcących wziąć udział w targach w celu promocji swoich produktów lub usług.

Opis targów

SAIE są najważniejszą imprezą targową w branży budowlanej we Włoszech i odbywają się co 2 lata.

To miejsce spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami. Okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową, technologiczną i usługową firm włoskich.

Targi SAIE to 11 salonów tematycznych: konserwacja; regeneracja, rozbiórka i przebudowa, przygotowanie placu budowy i bezpieczeństwo, badania topograficzne, sucha zabudowa, inteligentne i cyfrowe miasta, konsolidacja i rekultywacja, urbanizacja i środowisko, inteligentne budynki i budownictwo socjalne, dotacje budowlane.

Dofinansowany wyjazd na targi budowlane SAIE Bari Włochy.png

W ramach targów odbędą się merytoryczne wydarzenia, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, prezentacje, konferencje podejmujące najbardziej aktualna tematy.

W edycji 2021 udział wzięło ponad 283 wystawców. Targi odwiedziło 18 673 osób.

Dofinansowany wyjazd na targi budowlane SAIE Bari Włochy

Zgłoszenia

Firmy zainteresowane udziałem powinny wypełnić poniższy formularz w języku angielskim i przesłać go do nas do 19 lipca 2023 r. do 16:00.

Formularz zostanie przekazany organizatorowi targów w celu akceptacji zgłoszenia.

Kontakt

Justyna Chmielewska
kom: 572 106 495
e-mail: chmielewska@pfrr.pl

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera