Badania Dojrzałości Innowacyjnej - otrzymaj bezpłatny raport twojej firmy
Badanie Dojrzałosci Innowacyjnej – otrzymaj bezplatny raport dotyczący twojej firmy - głowny
Archiwum aktualności | 23.06.2022

Badanie Dojrzałości Innowacyjnej – otrzymaj bezpłatny raport dotyczący twojej firmy

Badanie Dojrzałości Innowacyjnej przygotowane przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR) pozwoli twojej firmie uzyskać raport dający praktyczne wskazówki do rozwoju i budowania przewag konkurencyjnych. Badanie jest wsparciem miękkim dla firm i  uzupełnieniem dla instrumentów finansowych PFR. Usługa jest świadczona bezpłatnie.

Co musisz wiedzieć?

  • Udział w badaniu polega na udzieleniu odpowiedzi na szereg pytań ankietowych z obszarów: innowacje, cyfryzacja i transformacja energetyczna.
  • Do wywiadu zapraszamy kadrę zarządzającą przedsiębiorstwem, która potrafi odpowiedzieć na pytania dotyczące zarówno strategii  jak i poszczególnych  procesów w firmie.  Cały proces trwa około 45 minut.

Jak wygląda wynik badania?

Na podstawie udzielonych odpowiedzi, zespół PFR analizuje kondycję przedsiębiorstwa i przygotowuje raport podsumowujący badanie. W raporcie znajduje się ocena ogólna dojrzałości innowacyjnej firmy, a także oceny dla poszczególnych obszarów badania łącznie z rekomendacjami dla danego obszaru. Dodatkowo firma otrzymuję analizę sygnałów zmian dla branży. Ocena proponowanych zmian, związanego z nimi ryzyka i kosztów oraz samo wdrożenie pozostaje w gestii firmy.

Mamy nadzieję, że wyniki badania dadzą firmom bodziec do rozwoju, restrukturyzacji, wzmacniania eksportu i wejścia na nowe rynki. Oferta Grupy PFR umożliwia dalsze wsparcie finansowe oraz doradcze w zakresie wdrażania rekomendacji.

Jak się zgłosić do badania?

Aby zgłosić firmę do badania, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Po wypełnieniu formularza, pracownik PFR zgłosi się do Państwa aby przeprowadzić ankietę w wyznaczonym terminie.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://pfr.pl/oferta/badanie-dojrzalosci-innowacyjnej.html

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowane firmy do udziału w badaniu.

Zobacz pozostałe artykuły

Życzenia Wielkanocne 2024
Archiwum aktualności | 29.03.2024

Życzenia Wielkanocne

Radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie bliskich i przynoszących wytchnienie w codziennym pędzie życzą Zarząd i Pracownicy Podlaskiej Fundacji Rozwoju…

Zapisz się do newslettera