Pozyskiwanie kontrahentów

Pozyskanie nowego kontrahenta zagranicznego jest szansą na uzyskanie źródła przychodu dla przedsiębiorstw i pomaga rozszerzyć, i zarazem ustabilizować zakres działalności firmy oraz pozwala osiągać inne korzyści finansowe. Ponadto, poprawia pozycję konkurencyjną firmy na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Usługa przygotowana jest w oparciu o indywidualne preferencje zamawiającego.

Doradztwo w procesie pozyskiwania kontrahentów zagranicznych usprawnia procesy i standardy w przedsiębiorstwie oraz wskazuje nowe kierunki działań na rynkach zewnętrznych. Dobranie odpowiednich technik i narzędzi oraz sprawne ich wykorzystanie przyczyni się do wzrostu zysku oraz wzrostu sprzedaży poprzez realne pozyskanie kontrahentów zewnętrznych w postaci odbiorców towarów eksportowych, dystrybutorów/partnerów na rynku zagranicznym, podwykonawców czy też tańszych dostawców półproduktów czy usług.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego świadcząc usługi doradztwa w pozyskiwaniu kontrahentów zagranicznych – daje odpowiedź na indywidualne potrzeby przedsiębiorców chcących zwiększyć przychody swojej firmy poprzez współpracę zagraniczną.

Usługa obejmuje:

  • przedstawienie ogólnej charakterystyki rynku na jakim działa klient,
  • przedstawienie listy potencjalnych kontrahentów,
  • doprowadzenie do etapu negocjacji handlowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!