„Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w dobie kryzysu” – webinar, 04.06.2020r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz firma DMK Sp. z o.o. mają przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP w dniu 4 czerwca 2020r. w godz. 12-14 do udziału w szkoleniu online pn.: „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w dobie kryzysu”.

Tematyka spotkania

Uczestnicy spotkania poznają:

  • bieżącą sytuację na rynku walutowym oraz ewentualne prognozy,
  • szanse i zagrożenia związane ze zmianami kursów walut,
  • plan działania jaki powinni przeprowadzić chcąc zminimalizować swoje ryzyko kursowe,
  • zasady działania różnych instrumentów finansowych,
  • zasadę działania kontraktu forward na kurs waluty oraz metodę polegająca na stosowaniu kredytu walutowego w rachunku bieżącym.

 Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP.

Prelegent

Pan Jacek Maliszewski – Główny Ekonomista firmy DMK . Pan Jacek od wielu lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Jest autorem książki „Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

Zgłoszenia

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Szczegółowe informacje

Anna Wicińska
tel: 56 699 54 82
kom: 690 980 409
e-mail: anna.wicinska@tarr.org.pl

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do uczestnictwa w webinarium „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w dobie kryzysu„.