Zacznij swój biznes w Drukowaniu 3D – konkurs na projekt

FABulous, Program Future Internet Business Acceleration w zakresie usług drukowania 3D , uruchomił swój pierwszy konkurs, do którego mogą aplikować MŚP i pozostali przedsiębiorcy. Zainteresowani mogą składać innowacyjne pomysły na rozwój nowej działalności internetowej, a także wdrożenie nowych linii biznesowych w swojej firmie.

Chcesz urzeczywistnić swoje pomysły? Jesteś gotów uruchomić innowacyjną aplikację lub utworzyć startup? Teraz jest właściwy moment! 80 mln euro czeka na Ciebie. Twój projekt ma szansę zaistnieć w rzeczywistości.

Jak to działa?

Ten pierwszy otwarty konkurs, do którego wnioski składać można do 18 grudnia 2014r., jest podzielony na trzy etapy.

Pierwszy, obejmujący 4 miesiące, sfinansuje 100 startupów i MŚP, które będą mogły rozpocząć wprowadzanie nowych usług internetowych.

W drugim etapie, od lipca 2015 do lutego 2016 roku 30 projektów otrzyma 60,000 € finansowania dalszego rozwoju w celach komercyjnych.

Ostatni etap, od marca do sierpnia 2016 roku obejmie jedynie 10 najlepszych projektów, które otrzymają wsparcie w wysokości 40.000 € za komercjalizację nowych firm internetowych w zakresie druku 3D.

Akcelerator FIWARE

FABulous jest jednym z 16 akceleratorów w ramach Akceleratora FIWARE Komisji Europejskiej, który oferuje wyjątkową okazję dla sektora europejskich MŚP i pozostałych przedsiębiorców zakresie w rozwoju innowacyjnych aplikacji i usług Internetu przyszłości. Z budżetem w wysokości 5,4 mln euro, zapewnia finansowanie zwrotne szkoleń i wsparcia technicznego. Łącznie 150 MŚP i pozostałych będzie mogło skorzystać z networkingu oraz usług doradczych, pomocnych w rozwoju danego modelu biznesowego i stworzeniu biznes planu dla innowacyjnych usług w dziedzinie druku 3D.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt telefoniczny: +34 94 480 41 38
email: info@fabulous-fi.eu