XII Europejski Kongres Gospodarczy, Katowice, 2-4.09.2020r.

W tym roku jednym z wiodących tematów Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, odbywającego się w dniach 2-4 września, będzie przyszłość Unii Europejskiej i jej odpowiedź na bezprecedensowy w najnowszej historii kryzys. Chcemy, by dyskusje ułatwił i podbudował jak najliczniejszy głos polskich przedsiębiorców. To bezpośredni powód „Badania przedsiębiorców – Europa przyszłości”, które organizuje firma badawcza BCMM wraz z gospodarzem Kongresu – Grupą PTWP.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza do udziału w badaniu, do którego link znajduje się poniżej:

https://ankieta.bcmm.pl/take?srw=1597930318555

Że Bruksela daleko? Nieprawda. Gospodarcze problemy rozwiązywane w Unii Europejskiej i późniejsze decyzje dotyczą każdej z narodowych gospodarek, co za tym idzie przedsiębiorców i firm. Naszej przyszłości.

Ankieta wiarygodnie wskaże poglądy i oczekiwania świata biznesu – czy są bliskie, czy stoją jednak w pewnej opozycji do idei i planów stworzonych w ministerialnych lub brukselskich gabinetach…

Wyniki przedstawimy podczas Kongresu i w okołokongresowych publikacjach w naszych mediach.

Zależy nam, by Państwa głos pomnożył liczbę respondentów. Dlatego raz jeszcze zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety – LINK.

12. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, organizowana w szczególnych okolicznościach, odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Wyjątkowy charakter wrześniowego Kongresu wynikać będzie nie tylko z możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także z szerszego wymiaru wydarzenia – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online. Więcej o środkach bezpieczeństwa podczas #EEC2020 t utaj.

Do zobaczenia w Katowicach!

EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY