Wzmocnij potencjał swojej firmy – spotkanie w Białymstoku, 04.09.2019r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza 4 września 2019r. (środa) o godz. 17:00 do Pałacu Hasbacha w Białymstoku, wszystkich przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podlaskiego, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o otrzymaniu do 85% dofinansowania na usługi doradcze dla swoich firm. Oferujemy pomoc w przygotowaniu całej procedury aplikacyjnej i rozliczeniowej, dobór właściwej usługi dopasowanej do potrzeb przedsiębiorstwa oraz realizacje usług przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy pomogą w rozwoju firmy, zwiększeniu konkurencyjności i efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa.

A wszystko to tylko za 15% wartości takiej usługi (mikro i małe przedsiębiorstwa) lub 25% w przypadku średnich przedsiębiorstw.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu, podczas którego zaprezentowane będą zasady aplikowania oraz przedstawione najważniejsze usługi doradcze. Po spotkaniu będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz dwóch instytucji otoczenia biznesu, które są realizatorami usług doradczych – Podlaskiego Klubu Biznesu oraz Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Zgłoszenia

Zapraszamy do rejestracji swojego udziału w spotkaniu za pomocą Wydarzenia na stronie Facebook’a dostępnej pod adresem:

https://www.facebook.com/events/426298948093282/

Projekt realizowany w ramach Poddziałania 1.4.1 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa (usługi doradcze) Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014- 2020.