Wykład otwarty na Politechnice Białostockiej dotyczący newsletterów, Białystok, 09.03.2019r.

Już w najbliższą sobotę, 9 marca 2019r., w godz. 13:30-14:15, Białystok odwiedzi Paweł Sala, jeden z największych ekspertów emailingu, współtwórca jednego z najpopularniejszych narzędzi do email marketingu w Polsce – FreshMail. Przy okazji zajęć na studiach podyplomowych „Marketing Internetowy” będzie można go zobaczyć na wykładzie otwartymJak sprawić, że ludzie pokochają Twoje newslettery?”.

Istnieje siedem grzechów głównych email marketera, które sprawiają iż odbiorca zaczyna nienawidzić marki za jej komunikację email marketingową. Paweł zdradzi najlepsze sposoby jak nie popełniać wspomnianych grzechów i jak rozkochać subskrybenta w Twoich mailach, tak aby z wypiekami oczekiwał kolejnego newslettera od Ciebie.

Paweł Sala – kilka słów o prelegencie

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający FreshMail. Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Dyrektor zarządzający firmy FreshMail, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a także dostarczającej prawdopodobnie najbardziej popularne narzędzie do email marketingu w Polsce. Co miesiąc za jego pomocą ponad 70 000 marketerów (w tym tacy jak Neckermann, Skoda, Timberland) wysyła ponad 700 000 000 wiadomości. Za efektywne kampanie e-mail marketingowe wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards.

Autor książki „Świeże podejście do e-mail marketingu”, a także współautor innych – w tym bestselerowej publikacji wydanej przez PWN – „E-marketing – pakiet startowy”. Praktycznie co miesiąc publikuje w czasopismach oraz serwisach branżowych. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase, Webstar Festival czy Mixx Awards.

Miejsce: Wydział Informatyki, Wiejska 45A, wysoki parter, aula 12B

http://wi.pb.edu.pl/podyplomowe/kontakt/kampus-budynek-pb/

Szczegółowe informacje można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1250405515112978/

Wykłady otwarte w ramach Studiów Podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej, to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością. To kolejny wykład z tego cyklu w tym roku. Do wakacji będzie pewnie jeszcze okazja, żeby spotkać się z kilkoma gwiazdami marketingu, specjalistami branży User Experience i nie tylko.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego poleca udział w tym wydarzeniu.

Dodatkowych informacji udziela:

dr inż. Paweł Tadejko
Kierownik Studiów Podyplomowych
na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej
tel. +48 504 142 530