Wszystko o umowach handlowych w międzynarodowym obrocie gospodarczym na bezpłatnym spotkaniu z ekspertem

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, zaprasza na szkolenie: „Umowy handlowe w międzynarodowym obrocie gospodarczym – zawieranie i zabezpieczanie”.

Seminarium ma na celu krok po kroku przeprowadzić uczestników przez proces poprawnego sporządzania umów w międzynarodowym obrocie gospodarczym, ich zabezpieczenia i wykonania. Na seminarium zostaną zaprezentowane wzory klauzul umownych oraz analiza wybranych przypadków. Ponadto seminarium będzie połączone z dyskusją, sesją pytań i odpowiedzi oraz rozwiązaniem praktycznych problemów w oparciu o konkretne stany faktyczne.

Spotkanie poprowadzi Monika Drab-Grotowska – radca prawny od 2004 roku, wspólnik w Kancelarii Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler; prezes spółki doradczej z zakresu prawa żywnościowego IGI Food Consulting. Monika Drab-Grotowska ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm, specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym i szeroko pojętym prawie gospodarczym; reprezentuje strony w postępowaniach sądowych. W lutym 2001 r. ukazała się książka, której jest współautorką, zatytułowana „Papiery wartościowe i prawa pochodne – aspekty prawne i rachunkowe”. Uczestniczyła w restrukturyzacji pracowniczej m. in. takich grup jak Sara Lee Household and Body Care Poland Sp. z o. o., ABG S.A., Sygnity S.A., Wincor Nixdorf (Polska) Sp. z o.o. i wielu innych, a także podmiotów leczniczych takich jak szpital w Skarżysku – Kamiennej oraz Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Seminarium odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) w Hotelu Silver (ul. Mikołaja Kopernika 97) w Białymstoku. Początek o godz. 9:20

Rejestracja na szkolenie: Umowy handlowe w międzynarodowym obrocie gospodarczym – zawieranie i zabezpieczanie

Więcej informacji: Karolina Oblacewicz; tel. 515 826 333; e-mail: oblacewicz@pfrr.pl


Źródło: https://wspolczesna.pl/wszystko-o-umowach-handlowych-w-miedzynarodowym-obrocie-gospodarczym-na-bezplatnym-spotkaniu-z-ekspertem/ar/13650807