Wielosektorowe targi FARETE 2014, 08-09.09.2014r., Bolonia (Włochy)

Zapraszamy do udziału w inicjatywie promowanej przez Izbę Handlową w Bolonii, czyli targach FARETE 2014, które odbędą się w dniach 8-9 września 2014r. na terenie targów w Bolonii.

Podobna inicjatywa miała już miejsce w zeszłym roku (szczegóły). Brało w niej udział ok. 500 wystawców z Bolonii i okolic, zainteresowanych nawiązaniem współpracy handlowej na poziomie wewnętrznym (włoskim) jak i międzynarodowym. Targi FARETE 2013 przyciągnęły ok. 10.000 osób zwiedzających z całych Włoch, oraz osoby odpowiedzialne za zakupy, pochodzące z zagranicy.

Ubiegłoroczna delegacja zagraniczna była złożona z 15 firm pochodzących z Turcji, Ukrainy, Maroka, Południowej Afryki, Słowenii i Polski. Jej członkowie mieli możliwość zwiedzić targi FARETE i spotkać się z włoskimi wystawcami, uprzednio wyselekcjonowanymi, na ich stoiskach wystawienniczych lub też na specjalnym stoisku o nazwie International Club.

W sumie na targach odbyło się 80 spotkań biznesowych realizowanych w formule one-to-one.

Do udziału w tegorocznej edycji targów FARETE, Izba Handlowa w Bolonii (Unindustria Bologna) postanowiła zaprosić 30 delegacji zagranicznych, pochodzących z: Afryki, Chin, Europy, Rosji, Azji i Turcji.

Celem przedmiotowego wydarzenia jest stworzenie dla włoskich przedsiębiorstw możliwości nawiązania konkretnych kontaktów handlowych z przedsiębiorcami zagranicznymi.

Izba Handlowa z Bolonii, pragnie aby delegacja z Polski była złożona z przedsiębiorców zainteresowanych wyłącznie importem z Włoch, dystrybucjąartykułów produkowanych przez wystawców włoskich oraz przedstawicielstwem włoskich firm obecnych na FARETE w Polsce.

Na stronie internetowej targów FARETE znajdziecie Państwo wykaz wszystkich firm włoskich, które zgłosiły swój udział w Targach Farete.

farete.unindustria.bo.it/en/cerca-azienda

Decydując się na udział w Targach, należy wskazać nazwy firm włoskich, z którymi chcieliby Państwo odbyć spotkanie w formule ONE2ONE podczas targów.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w przedmiotowym wydarzeniu jednego przedstawiciela Państwa firmy, uprzejmie proszę o przesłanie najpóźniej do 22 lipca 2014r. potwierdzenia Państwa udziału mailem na adres: studiolegalevarsavia@o2.pl.