Wielobranżowa misja gospodarcza na Litwę, 3-4.12.2013

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w wielobranżowej misji gospodarczej na Litwę, która odbędzie się w dniach 03-04 grudnia 2013 r.

Misja gospodarcza przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami litewskimi i szwedzkimi. Jest to misjawielobranżowa — w spotkaniach mogą uczestniczyć przedstawiciele różnych sektorów. Firmy litewskie i szwedzkie dobierane są pod konkretne, zgłoszone firmy polskie, na podstawie ich opisu i oferty kooperacyjnej. W ramach misji zaplanowane są indywidualne wizyty i spotkania w firmach litewskich.

KOSZTY

Udział w misji gospodarczej na Litwę jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania i pobytu na Litwie.

Organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów „drobnych” poczęstunków (kanapki, przekąski) podczas spotkań kooperacyjnych, przerwy kawowej, wynajmu sali, doboru litewskich i szwedzkich partnerów do rozmów.

REJESTRACJA

Rejestracja odbywa się za pomocą formularza, który należy przesłać mailem na adres isajuk@pfrr.pl lub faksem na numer 85 740 86 85.

Termin rejestracji upływa 31 października 2013 r.

KONTAKT

Dorota Isajuk 
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Starobojarska 15
5-073 Białystok
tel: 85 740 86 79
fax: 85 740 86 85
e-mail: isajuk@pfrr.pl