Webinarium „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit”, 21.01.2021r.- PFRR
Webinarium „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit”
Archiwum aktualności | 13.01.2021

Webinarium „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit”, 21.01.2021r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt. „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit„, które odbędzie się 21 stycznia w godzinach 11:30-13:00.

Webinarium poprowadzi Marek Wąsiński, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy analityczno-badawczej m.in. w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych oraz w centrum analitycznym Polityka Insight – autor i współautor licznych publikacji nt. amerykańskiej i europejskiej polityki handlowej, negocjacji umów międzynarodowych, a także amerykańsko-chińskiego sporu handlowego oraz polityki klimatycznej.

Podczas webinarium zostaną poruszone następujące kwestie:

  • Kluczowe zmiany w wymianie towarowej z Wielką Brytanią dot. ceł oraz barier pozataryfowych – norm i standardów, certyfikacji i oznaczenia, reguł pochodzenia.
  • Główne postanowienia i zmiany w świadczeniu usług w Wielkiej Brytanii po okresie przejściowym, w tym ograniczenia, akceptowanie certyfikatów oraz zasady delegowania pracowników.
  • Podatki.

Ponadto zostaną zaprezentowane najważniejsze dane dotyczące handlu z Wielką Brytanią oraz świadczenia usług na jej terytorium.

Kiedy?

21 stycznia br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji należy wejść na poniższą stronę, na której obejrzysz materiał.

https://www.een.org.pl/component/content/article/67040:webinarium-wspolpraca-z-wielka-brytania-po-brexit-21-stycznia

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w webinarium „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexit”.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera