Optymalizacja kosztów, czyli jak mądrze ciąć wydatki w firmie
Webinarium Optymalizacja kosztów, czyli jak mądrze ciąć wydatki w firmie
Archiwum aktualności | 08.09.2022

Webinarium „Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”, 12.09.2022r.

Nie wiesz, jak ciąć wydatki w firmie? Chcesz wydawać pieniądze w mądry sposób? Szukasz praktycznych porad? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do udziału w webinarium Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”, które odbędzie się 12 września 2022r. 

W czasie webinarium poznasz praktyczne podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie. Odkryjesz największy mit związany z optymalizacją kosztów i uniwersalną wskazówkę, jak wydawać pieniądze w mądry sposób.

Nauczysz się trzech kroków optymalizacji kosztów, a w zasadzie trzech poziomów myślenia o mądrej optymalizacji (mali przedsiębiorcy zwykle zaczynają i kończą zaledwie na pierwszym z nich). Wreszcie – dostaniesz 5 praktycznych i konkretnych wskazówek, dzięki którym mądre zarządzanie kosztami stanie się łatwiejsze i przyniesie lepsze rezultaty.

Głównym celem działania biznesu jest wzrost zysku. Mądra optymalizacja kosztów wspomaga maksymalizację zysku, ale niestety optymalizacja źle zrozumiana i przeprowadzona może temu zdecydowanie zagrozić.

Szczegółowe informacje o webinarium dostępne są na stronie:

https://www.een.org.pl/component/parpevents/?view=details&id=2978#opis

Webinarium jest realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w tym webinarium.

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera