Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów organizowane przez Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze

Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) oraz Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze (PPL) – przedsiębiorca zarządzający największym polskim portem lotniczym – Lotniskiem Chopina w Warszawie ogłaszają w ramach Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów, będących elementem ekosystemu wsparcia innowacji w polskim przemyśle, nabór na propozycje rozwiązań dla zidentyfikowanych dla Lotniska Chopina wyzwań technologicznych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

Celem naboru jest poszukiwanie rozwiązań na zaadresowane potrzeby spółki ujęte w Agendzie wyzwań. Warsztat daje możliwość przedstawienia swojego rozwiązania, ale także zaprezentowania swojej firmy PPL. Jest to niepowtarzalna okazja aby dać się poznać i skontaktować z przedstawicielami dużej spółki skarbu państwa.

Na warsztacie wybrane firmy mają szansę zaprezentować się gronu specjalistów PPL oraz porozmawiać z jej przedstawicielami oraz innymi przedsiębiorcami obecnymi na gali. To także miejsce, gdzie rodzą się nowe pomysły na projekty oraz nowe biznesy.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami konkursu dostępnymi na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty.