Warsztaty dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, Białystok, 23.01.2018r.

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizuje kolejną edycję warsztatów „Coaching przedsiębiorczości drogą do sukcesu. Kompleksowe przygotowanie do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej w oparciu o fińską metodę TOY-model. Entrepreneurship-based Learning.”. Cykl warsztatów skierowany jest do osób, które swój pomysł na biznes chcą przekuć w działanie i potrzebują profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Pierwsze spotkanie już 23 stycznia.

Podczas 7 spotkań możliwe będzie zweryfikowanie swojego pomysłu na firmę, pod kątem najważniejszych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, takich jak cel, klient, zarządzanie, produkt, współpraca i marketing. Dodatkową zaletą pracy warsztatowej w grupie jest możliwość zbudowania sieci kontaktów, tak ważnej dla każdego przedsiębiorcy.

Warsztaty realizowane są w ramach międzynarodowego projektu, którego partnerami są, oprócz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, instytucje z Belgii, Estonii, Grenlandii, Finlandii i Hiszpanii. Trenerzy prowadzący warsztaty zostali przeszkoleni w zakresie metody TOY.

Informacje i zapis w godzinach od 9.00 do 15.00:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok
tel: 85 74-97-243, 85 74-97-244
e-mail: sylwia.stokowska@wup.wrotapodlasia.pl