Konferencja "Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych" | PFRR
VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych”
Archiwum aktualności | 15.11.2021

VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych”, 16-18.11.2021r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, w imieniu organizatorów, serdecznie zaprasza do uczestnictwa w VII Międzynarodowej Konferencji NaukowejTurystyka na obszarach przyrodniczo cennych„, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2021r. Trzy dni obrad, dziewięć sesji, sześć meetupów, prawie stu prelegentów z kraju i zagranicy, kilkadziesiąt jednostek naukowych a wszystko pod patronatem interesujących instytucji i urzędów. Konferencja jest bezpłatna i będzie zrealizowana w formule online z transmisją na platformie Youtube.

Tematyka

Zaplanowane Sesje i meetup-y zapowiadają się bardzo interesująco. Będziemy rozmawiali o Europejskim Zielonym Ładzie, Zrównoważonym rozwoju, Konwencji Ramsarskiej, o wypłukiwaniu funkcji społecznych i gospodarczych z miast turystycznych, o wpływie pandemii na sektor turystyczny oraz o obszarach  przyrodniczo cennych jako wartościach narodowych. Będą prezentacje największych parków narodowych, w tym Iguazu National Park i Yellowstone National Park. Będzie wiele wielce i zacnych osobistości ze świata nauki.

Program

Szczegółowy program z tytułami sesji, meetupów i wystąpień oraz z nazwiskami prelegentów, panelistów i moderatorów znajduje się na stronie konferencji www.tnopc.pl

Transmisja

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera