Vademecum rynków zagranicznych – Francja, Białystok, 18.06.2015r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym:

„Vademecum rynków zagranicznych – Francja”

które odbędzie się 18.06.2015 r. (czwartek), w Białymstoku, Hotel Branicki****, ul. Zamenhofa 25.

Seminarium poprowadzi Pani Natalia Michalska, doradca we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej, członek Centrum Rozwoju Biznesu. Autorka prezentacji na temat rynku francuskiego i polskiego, organizatorka i tłumacz wielu misji handlowych zarówno na rynku polskim jak i francuskim (między innymi we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi). Autorka analiz rynku francuskiego i polskiego dla kluczowych graczy przeróżnych sektorów gospodarki. Pasjonatka kultury Francji i byłych kolonii francuskich.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) skupia ponad 430 firm z kapitałem francuskim oraz polskim i jest jedną z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce. CCIFP to również platforma współpracy i wymiany doświadczeń biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami oraz promotor najlepszych praktyk biznesowych.

Centrum Rozwoju Biznesu pomaga firmom polskim i francuskim w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych zgodnie ze specyficznymi potrzebami klientów.

Kartę zgłoszenia (149kB) udziału w seminarium informacyjnym prosimy przesłać faksem na numer 85 742 00 44 lub e-mail: wrzesinska@pfrr.pl lub pocztą (Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, ul. Spółdzielcza 8, 15-441 Białystok) do dnia 16.06.2015r. W karcie zgłoszenia proszę wpisać osoby, które wezmą udział w seminarium informacyjnym (max. 3 osoby z firmy).

Uczestnictwo w seminarium informacyjnym jest bezpłatne.
Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium informacyjne organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network”
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Wrzesińska,
tel. 85 653 72 12,
kom: +48 604 079 373,
e-mail: wrzesinska@pfrr.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium informacyjnym.

Program spotkania (129kB)