Vademecum rynków zagranicznych – Finlandia, Białystok, 24.05.2016r

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym:

„Vademecum rynków zagranicznych – Finlandia”,

które odbędzie się 24.05.2016r. (wtorek) w Białymstoku, Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ambasadora Finlandii w Polsce J.E. Pani Hanny Lehtinen.

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej i naukowej z rynkiem fińskim. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i fińskiego. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Finlandii, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm fińskich.

Spotkanie poprowadzi Pan Waldemar Ślefarski – ekspert z dziedziny rynku fińskiego, doradca w zakresie rynków nordyckich, autor opracowań poświęconych prowadzeniu biznesu oraz na temat regulacji prawnych i podatkowych w Finlandii i Szwecji.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu
„Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Kartę zgłoszenia na seminarium proszę przesłać faksem na numer 85 742 00 44, pocztą na adres PFRR lub mailem na adres wrzesinska@pfrr.pl do dnia 20.05.2016 r.

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Wrzesińska
tel: 85 653 72 12
kom: 604 079 373
e-mail: wrzesinska@pfrr.pl

Program Vademecum (121kB)