„Vademecum rynków zagranicznych – Estonia”, Białystok, 23.03.2017r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym:

„Vademecum rynków zagranicznych – Estonia”

23 marca 2017r. (czwartek),

Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej ul. Zwierzyniecka 16, Białystok.

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej i naukowej z rynkiem estońskim. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i estońskiego. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Estonii, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm estońskich.

Gościem specjalnym podczas Vademecum będzie Harri Tiido, ambasador Republiki Estonii w Polsce. Vademecum organizowane jest we współpracy z Ambasadą Estonii w Polsce oraz Konsulatem Honorowym Republiki Estonii w Białymstoku.

Spotkanie poprowadzą:

  • Priit Masing – ekspert Ministerstwa Spraw Zagranicznych, pierwszy sekretarz Departamentu Dyplomacji Kulturalnej i Gospodarczej Estonii,
  • Artur Kuczmowski – prawnik, odpowiedzialny za zarządzanie biurami Kancelarii Thompson&Stein w Warszawie oraz Tallinnie. Praktyk, posiadający doświadczenie w pomocy polskim firmom w działaniach na terenie Estonii, na co dzień obsługujący estońskie firmy działające w Polsce.
  • Marcin Leoszko – podlaski przedsiębiorca, członek zarządu Goldenmark OÜ, prowadzący działalność w Tallinnie.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Szczegółowy program Vademecum (363kB)

Więcej informacji:

Rejestracja on-line za pomocą poniższego formularza do 21.03.2017r.