Usługi chmurowe dla biznesu – konferencja, Białystok, 11.12.2019r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w imieniu organizatorów zaprasza na bezpłatną konferencję „Usługi chmurowe dla biznesu”, która odbędzie się 11 grudnia 2019 r. (środa) o godz. 9:15 w Białymstoku, w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznem, ul. Żurawia 71. Celem Konferencji jest pokazanie, że najnowsze rozwiązania IT są w granicach budżetu małych firm oraz mocno podnoszą bezpieczeństwo ich kluczowych danych i stanowią krok w stronę dynamicznego rozwoju.Spotkanie „O usługach chmurowych dla biznesu – Software Defined DataCenter w oparciu o rozwiązania Vmware” będzie miało charakter praktyczny:

  • pokażemy jak konfigurować chmurę w zależności od potrzeb,
  • wytłumaczymy do czego służy chmura biznesowa, i jak wpływa na bezpieczeństwo i konkurencyjność firm z sektora MŚP,
  • całość oparta będzie o case’y wdrożeniowe – jednym z prelegentów jest firma, która niedawno uruchomiła chmurę u siebie,
  • opowiemy też o tym, jak narzędzia IT służą do ochrony danych osobowych (RODO).

Zapisy

Zapisy za pomocą formularza on-line: https://datacenterppnt.pl/pl/wydarzenia/sddc-IV-edycja

Program

W programie znajdzie się czas na prezentację prostych sposobów konfiguracji chmury, dlatego na wydarzenie zapraszamy:

  • właścicieli małych i średnich firm,
  • firmy z branży IT, działające na zasadzie outsourcingu i wdrażające systemy u klientów,
  • specjalistów z zakresu budowania i administrowania sieciami komputerowymi,
  • specjalistów ds. RODO.

Agenda on line.

Organizatorzy

DataCenter PPNT to zespół ekspertów od lat wspierających zarówno małe, jak i duże firmy w unowocześnianiu oraz profesjonalizacji ich infrastruktury, a także systemów IT.

VMware jest synonimem wirtualizacji. Od jej założenia w 1998 roku przeszła długą drogę. Aktualne portfolio obejmuje nie tylko wirtualizację serwerów, ale i desktopów, narzędzia do zarządzania całymi środowiskami, a także rozwiązania cloud computing. VMware radykalnie przekształca sektor IT w oparciu o technologie, dzięki którym firmy są bardziej prężne, wydajne i rentowne. Za pośrednictwem oprogramowania do wirtualizacji, profesjonalnych usług i solidnego ekosystemu ponad 55 000 partnerów, który zapewnia współpracę aplikacji, firma VMware upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych.