DEICy 2022 - transformacja cyfrowa MŚP warsztaty i spotkania b2b
Transformacja cyfrowa MŚP: warsztaty i międzynarodowe spotkania b2b online podczas DEICy 2022
Archiwum aktualności | 25.10.2022

Transformacja cyfrowa MŚP: warsztaty i międzynarodowe spotkania b2b online podczas DEICy 2022

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego wraz z Digital Economy Lab Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na międzynarodowe wirtualne spotkania brokerskie i warsztaty podczas drugiej edycji „DEICy 2022 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej”, zaplanowane w godzinach od 9:00 do 17:00 w dniach 21-25 listopada 2022.

Dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników – biznesu i przemysłu, środowisk akademickich, laboratoriów i instytucji badawczych, administracji publicznej, instytucji europejskich i krajowych oraz organizacji pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej, a także nawiązaniem współpracy biznesowej lub naukowej w takich w obszarach jak:

  • gospodarka cyfrowa,
  • sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe,
  • przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, przemysłowy internet rzeczy,
  • druk 3 D, robotyka i automatyka, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, technologia komputerowego projektowania produktów,
  • przetwarzanie danych w chmurze, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu, wiele innych.

Kiedy?

Spotkania brokerskie i warsztaty są zaplanowane w formacie online w godzinach od 9:00 do 17:00 (CET) w dniach 21-25 listopada 2022.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu DEICY 2022 należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza online. Udział w spotkaniach b2b i warsztatach jest bezpłatny.

Pytania?

Dodatkowych informacji udziela:

Łukasz Sakowski
Ośrodek Enterprise Europe Network przy PFRR
tel: +48 696 302 706
e-mail: sakowski@pfrr.pl

Zobacz pozostałe artykuły

Technologie jutra w zasięgu ręki
Informacje | 23.11.2022

Technologie jutra w zasięgu ręki

Smart City, AI, Przemysł 4.0, Internet Rzeczy to określenia kategorii „Przyszłość dzieje się teraz”. Przed nami największa światowa konferencja Smart City Expo World Congress w...

Zapisz się do newslettera