TOP Start-up Polski Wschodniej 2018 w ramach WKG, 3-4.10.2018r, Białystok

Już po raz trzeci najbardziej innowacyjne start-upy z pięciu województw Polski Wschodniej mogą wziąć udział w konkursie TOP Start-up Polski Wschodniej i zaprezentować swoje pomysły przed gośćmi Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. Na zgłoszenia czekamy do 3 września 2018r.

Celem konkursu TOP Start-up Polski Wschodniej jest wsparcie zarówno projektów i usług zmieniających świat globalnie, jak i tych mniejszych, nowatorskich, wpisujących się w potrzeby lokalnego rynku. Do programu dostanie się 10 wyselekcjonowanych start-upów, które zyskają wsparcie w drodze do rozwoju własnego biznesu. Finałowe projekty oceniane będą zarówno pod kątem innowacyjności, jak i potencjału biznesowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W konkursie mogą wystartować start-upy działające w jednym z pięciu województw: podlaskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, lubelskim oraz świętokrzyskim.

Zgłoszenia

Zgłoś start-up – wypełnij formularz

Start-upy zakwalifikowane przez eksperckie jury zostaną zaproszone na 5. Wschodni Kongres Gospodarczy (3-4 października br.), w którym uczestniczy ponad 1 500 gości – liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego z Europy Wschodniej. W ramach TOP Start-up Polski Wschodniej odbędą się:

  • autoprezentacje start-upów z Polski Wschodniej (3-5-minutowe „wizytówki”)
  • Networking Zone – miejsce spotkań z inwestorami i potencjalnymi partnerami, a także okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług
  • debaty panelowe z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i start-upowców
  • rozstrzygnięcie konkursu „TOP Start-up Polski Wschodniej”

Więcej o Wschodnim Kongresie Gospodarczym: www.wschodnikongres.eu