TEXTILE CONNECT 2024 – spotkania on-line dla branży tekstylnej
TEXTILE CONNECT 2024 – spotkania on-line dla branży tekstylnej
Archiwum aktualności | 22.05.2024

TEXTILE CONNECT 2024 – spotkania on-line dla branży tekstylnej

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza podlaskie firmy do udziału w giełdzie kooperacyjnej TEXTILE CONNECT 2024, która odbędzie się w dniach 29–30 maja 2024 r. on-line.

Obecnie zarejestrowanych jest ponad 250 uczestników z ponad 30 krajów. Są wśród nich producenci, dystrybutorzy i projektanci z całego świata.

TEXTILE CONNECT to platforma, która łączy projektantów/kupców z producentami w branży tekstylnej. Dzięki tej platformie firmy z całego świata mają możliwość spotkania się bez konieczności czasochłonnych podróży.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja, aby móc promować swoją firmę na platformie dedykowanej przedsięwzięciu i umówić spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Rejestracja

Sprawdź, jakie firmy już się zapisały i dołącz do nich, wypełniając formularz on-line. Dodaj atrakcyjny opis swojej działalności, żeby zachęcić do spotkań jak najwięcej osób, przejrzyj bazę zapisanych, zaproś ich do rozmów i pozyskaj nowych partnerów biznesowych.

Korzyści z uczestnictwa w spotkaniach B2B

Skorzystaj z możliwości, jakie daje udział w giełdzie B2B. Bez wychodzenia z biura:

  • nawiążesz współpracę z firmami z całego świata
  • rozwiniesz sieć kontaktów
  • wymienisz się doświadczeniami z osobami z branży
  • poznasz trendy rynkowe

Kontakt

Karolina Oblacewicz
oblacewicz@pfrr.pl

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera