„Textile Connect 2021” – spotkania b2b online dla branży tekstylnej - PFRR
„Textile Connect 2021” – spotkania b2b online dla branży tekstylnej
Archiwum aktualności | 27.05.2021

„Textile Connect 2021” – spotkania b2b online dla branży tekstylnej, 01-04.06.2021r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w bezpłatnej wirtualnej giełdzie kooperacyjnej skierowanej do branży tekstylnej. Spotkania „Textile Connect 2021” odbędą się w dniach 1-4 czerwca 2021 r. W wydarzeniu uczestniczyć będzie ponad 400 firm z prawie 40 krajów.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm z sektora tekstylnego. Zachęcamy do zapoznania się z opisami ponad 80 firm poszukujących dostawców i usługodawców. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na stronie na bieżąco!

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 3 czerwca 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 1-4 czerwca 2021 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Kontakt

Więcej informacji na temat spotkań udziela:

Magdalena Zwolińska
e-mail: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Zarejestruj się już dziś!

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w spotkaniach b2b online dla branży tekstylnej „Textile Connect 2021”.

Zobacz pozostałe artykuły

Technologie jutra w zasięgu ręki
Informacje | 23.11.2022

Technologie jutra w zasięgu ręki

Smart City, AI, Przemysł 4.0, Internet Rzeczy to określenia kategorii „Przyszłość dzieje się teraz”. Przed nami największa światowa konferencja Smart City Expo World Congress w...

Zapisz się do newslettera