Targi medyczne EXPOSANITA 2016, Bolonia (Włochy), 17-19.05.2016

EXPOSANITA to główne targi we Włoszech dedykowane podmiotom z branży ochrony zdrowia i usług medycznych. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 17-19 maja 2016r. w Bolonii i będzie obejmować kilka salonów tematycznych.

Organizatorem targów jest SENAF, instytucja działająca na rynku włoskim od około 30 lat, zajmująca sie m.in. organizacją głównych wystaw targowych we Włoszech.

W imieniu SENAF zapraszamy do udziału w targach podmioty polskie zainteresowane nawiązaniem współpracy z firmami włoskimi. Zaproszenie skierowane jest głównie do menadżerow prywatnych szpitali, hurtowni, dystrybutorów i importerów sprzętu medycznego, general contractors, itd.

Organizator, czyli SENAF w ramach niniejszego zaproszenia oferuje:

  • transfer lotnisko/hotel/lotnisko, hotel/targi/hotel (odbiór i dowóz na lotnisko w Bolonii – transfer organizowany będzie dla grupy uczestników)
  • 2 doby w hotelu (w pokoju jednoosobowym od 17 do 19 maja 2016)
  • wstęp na targi
  • obiad na targach

    Dodatkowo SENAF zorganizuje serię spotkań one-to-one w dniu 18 maja.

W przypadku 2 osób reprezentujących jedną firmę, koszt drugiego pokoju jednoosobowego lub różnicę w cenie za pokój dwuosobowy pokrywać będzie Uczestnik.

Formularz zgłoszeniowy (375kB) należy wypełnić w języku angielskim i przesłać na adres e-mail: borys@pfrr.pl.

Dopiero po potwierdzeniu zakwalifikowania do udziału przedsiębiorcy mogą przystąpić do wykupu biletów lotniczych!

WAŻNE: Ze względu na ograniczoną liczbę firm, które będą mogły uczestniczyć w wyjeździe na powyższych warunkach, zgłoszenia powinny wpłynąć jak najszybciej.

Ostateczne potwierdzenia, zmiany, akceptowane będą do daty 22 kwietnia 2016. Po tym terminie, ewentualna rezygnacja powiązana będzie z obciążeniem za koszt rezerwacji hotelowej.

Kontakt:

Broszura targów (4MB)