Targi meblowe IMM Kolonia 2015, Kolonia (Niemcy), 19-25.01.2015r.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. informuje, iż został ogłoszony nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w wyjeździe na targi meblowe IMM Kolonia 2015 odbywające się w Kolonii (Niemcy) w terminie 19-25 stycznia 2015r.

W targach mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum 18 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) i posiadający siedzibę w jednym z 5 województw Polski Wschodniej: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, działający w sektorze meblowym (producenci) zgodnie z zakresem targów maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę. W przypadku braku kompletu 20 uczestników kwalifikowane będą również firmy produkujące elementy wystroju wnętrz oraz dystrybutorzy z sektora meblowego.

Przewidywana liczba miejsc: 20 przedsiębiorstw

Termin nadsyłania wniosków: 10 września 2014 r.

We wszystkich kwestiach związanych z targami proszę o kontakt pod numerem tel. (22) 334 98 97 lub mailowo pod aleksandra.bigda@paiz.gov.pl

Dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy wynosi blisko 100% kosztów.

Regulamin oraz pozostała dokumentacja konkursowa dotycząca Wyjazdu są dostępne tutaj.

Udział w targach jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”.