Targi maszyn i sprzętu rolniczego AYIL AGRO’2015, 20-22.05.2015r., Biszkek (Kirgistan)

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Astanie uprzejmie informuje, iż w dniach 20-22 maja 2015 r. w Biszkeku (Kirgistan)odbędzie się trzecia edycja międzynarodowych targów maszyn i sprzętu rolniczego oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu rolno-spożywczego AYIL AGRO’2015.

W roku ubiegłym podpisana została polsko-kirgiska rządowa umowa kredytowa na sumę ok. 40 mln EUR, w ramach której, strona polska zobowiązała się dostarczyć Kirgiskiej Republice maszyny, sprzęt, technologie etc. dla rolnictwa lub służące rozwojowi obszarów wiejskich. Więcej informacji na temat kredytu rządowego, udzielonego przez polski rząd stronie kirgiskiej w ramach pomocy wiązanej, można znaleźć tutaj.

Targi AYIL AGRO’2015 oraz planowane w tym czasie Forum Biznesu dla polskich uczestników Wystawy, z udziałem kirgiskich firm — potencjalnych beneficjentów umowy kredytowej, będzie doskonałą okazją do zaprezentowania produktów polskiej myśli technicznej w dziedzinie rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego, dając jednocześnie, w przypadku spełnienia wszystkich warunków wymaganych przez stronę polską i kirgiską, możliwość dokonania bezpiecznego eksportu swoich towarów/technologii do Kirgistanu.

Dodatkowo informujemy, że WPHI w Ałmaty będzie dysponował na targach własnym stoiskiem informacyjnym.

Firmy o profilu jw., zainteresowane udziałem w Wystawie AYIL AGRO’2015 uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem Wystawy oraz o powiadomienie o tym fakcie naszego Wydziału:

Anna Puszkina (Isik) 
Menedżer targów AYIL AGRO
tel.: +7 (495) 781 37 56 wewn. 206
faks: +7 (495) 781 37 08