Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Suwałkach

Trzeci tydzień listopada to okres, w którym Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości poruszy wiele interesujących zagadnień. Na początek Suwałki:

  • 17.11.2015 r. – Przedsiębiorstwo na europejskim rynku pracy — konkurowanie o pracownika.
  • 18.11.2015 r. – VAT w obrocie międzynarodowym w krajach UE.

W tych dniach będzie można spotkać w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich instytucji wspierających przedsiębiorców i zadać im pytania dotyczące źródeł finansowania w perspektywie nadchodzącego roku, pozyskiwania pracowników z krajów ościennych, uczestniczyć w spotkaniu z ekspertem, który wyjaśni zawiłości opodatkowania VAT w obrocie międzynarodowym w krajach UE.

Wraz z Parkiem Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód będziemy również gościć delegację z Królewieckiego Stowarzyszenia Ośrodków Wspierania Przedsiębiorczości oraz z Urzędu Powiatowego w Wyłkowyszkach.

Spotkania organizowane są przy współpracy z Parkiem Naukowo – Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach w ramach unijnej sieci Enterprise Europe Network, która pomaga przedsiębiorcom m.in. dostarczając wiedzę potrzebną do rozwoju ich firm.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga rejestracji e-mail: karlowicz@pfrr.pleen@park.suwalki.pl lub telefonicznej 504 125 001.