Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2021, Dubaj ZEA
Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2021, Dubaj (ZEA)
Archiwum aktualności | 09.05.2021

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2021, Dubaj (ZEA), 21-24.06.2021r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach ARAB HEALTH 2021, odbywających w dniach 21-24 czerwca 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży sprzętu medycznego wśród zagranicznych odbiorców. Niezależnie od tego, czy firma jest indywidualnym wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z następujących form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku:

  1. wyświetlania filmów promocyjnych na dostępnych ekranach – max. ok 3 min, format mp4, z napisami po angielsku,
  2. skorzystania ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi,
  3. prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.) – maksymalnie 100 sztuk lub maksymalnie 1 kg. Materiały będzie można przekazać na wskazany w późniejszym terminie adres w Polsce, a PARP dostarczy je na stoisko na targach lub dostarczyć je bezpośrednio na stoisko. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 drukowane materiały promocyjne i gadżety będą dystrybuowane wyłącznie w przygotowanych wcześniej przez obsługę stoiska zestawach materiałów. Materiały drukowane nie będą eksponowane na stojakach.

Swoje materiały promocyjne mogą również przesyłać firmy niebiorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym wytyczne dotyczące korzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego w związku z obowiązującym na targach reżimem sanitarnym, znajdą Państwo na stronie internetowej Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego:

https://medical.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/313622,polskie-stoisko-na-targach-arab-health-2021-w-dubaju.html

Kontakt

W przypadku zainteresowania promocją swojej oferty na polskim stoisku prosimy o kontakt:

Agnieszka Promianowska
email: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Arab Health 2021 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w targach Arab Health 2021 (lub przesłaniu swoich materiałów promocyjnych).

Zobacz pozostałe artykuły

Zapisz się do newslettera