Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2021, Dubaj ZEA
Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2021, Dubaj (ZEA)
Archiwum aktualności | 09.05.2021

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2021, Dubaj (ZEA), 21-24.06.2021r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach ARAB HEALTH 2021, odbywających w dniach 21-24 czerwca 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży sprzętu medycznego wśród zagranicznych odbiorców. Niezależnie od tego, czy firma jest indywidualnym wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z następujących form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku:

  1. wyświetlania filmów promocyjnych na dostępnych ekranach – max. ok 3 min, format mp4, z napisami po angielsku,
  2. skorzystania ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi,
  3. prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.) – maksymalnie 100 sztuk lub maksymalnie 1 kg. Materiały będzie można przekazać na wskazany w późniejszym terminie adres w Polsce, a PARP dostarczy je na stoisko na targach lub dostarczyć je bezpośrednio na stoisko. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 drukowane materiały promocyjne i gadżety będą dystrybuowane wyłącznie w przygotowanych wcześniej przez obsługę stoiska zestawach materiałów. Materiały drukowane nie będą eksponowane na stojakach.

Swoje materiały promocyjne mogą również przesyłać firmy niebiorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym wytyczne dotyczące korzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego w związku z obowiązującym na targach reżimem sanitarnym, znajdą Państwo na stronie internetowej Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego:

https://medical.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/313622,polskie-stoisko-na-targach-arab-health-2021-w-dubaju.html

Kontakt

W przypadku zainteresowania promocją swojej oferty na polskim stoisku prosimy o kontakt:

Agnieszka Promianowska
email: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Arab Health 2021 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zachęca zainteresowanych do udziału w targach Arab Health 2021 (lub przesłaniu swoich materiałów promocyjnych).

Zobacz pozostałe artykuły

Technologie jutra w zasięgu ręki
Informacje | 23.11.2022

Technologie jutra w zasięgu ręki

Smart City, AI, Przemysł 4.0, Internet Rzeczy to określenia kategorii „Przyszłość dzieje się teraz”. Przed nami największa światowa konferencja Smart City Expo World Congress w...

Zapisz się do newslettera