Spotkanie w Białymstoku: „Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”, 02.12.2019r.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz Krajowa  Agencja Poszanowania Energii serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym nt.: „Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”, które odbędzie się 2 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 13.30 w siedzibie IPH w Białymstoku przy ul. Antoniukowskiej 7.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani instrumentami wsparcia poprawy efektywności  energetycznej w MŚP. Również do przedstawicieli instytucji finansujących i prowadzących programy wsparcia dla przedsiębiorców.

W trakcie spotkania ekspert  Krajowej Agencji Poszanowania  Energii przedstawi przykłady instrumentów finansowych oraz innych form wsparcia i zwiększenia efektywności  energetycznej w przedsiębiorstwie, które stosowane są  w  krajach europejskich. Spotkanie prowadzone będzie w formie dyskusji.

Rejestracja

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do biura IP: e-mail:  biuro@iph.bialystok.pl, tel: 85 652 56 45.

Program spotkania „Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”:

  • 13:20-13.30 Rejestracja , serwis kawowy
  • 13.30-13.50  Prezentacja instrumentów wsparcia efektywności energetycznej stosowanych w krajach europejskich
  • 13:50–15.30  Dyskusja

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego rekomenduje udział w tym spotkaniu.