Spotkanie przedsiębiorców w Hajnówce, 10.06.2020r.

Urząd Miasta w Hajnówce i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają na spotkanie informacyjne przedsiębiorców, które odbędzie się w dniu 10 czerwca 2020 r. (środa) w godz. 10.00-11.30 (formuła hybrydowa uczestnictwa – on-line + bezpośrednio przy zachowaniu środków ostrożności sanitarnej).

W trakcie spotkania przedstawione będą następujące zagadnienia:

  1. Pomoc dla przedsiębiorców: tarcza antykryzysowa i działania lokalne, porady praktyczne przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Miasta, Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego – Centrum Wspierania Biznesu w Hajnówce.
  2. Czy pandemia koronawirusa wpłynie na gospodarkę w mieście? Czy koronawirus wpłynął na liczbę kooperantów, dostawców i klientów?
  3. Sprawy dotyczące przedsiębiorców oraz ich oczekiwania wobec lokalnego samorządu. Program „Rozwój Lokalny” – w jaki sposób udział Miasta Hajnówka w konkursie może wpłynąć na wsparcie przedsiębiorczości i lokalnej gospodarki.

Spotkanie moderowane będzie przy wsparciu i udziale przedstawiciela Związku Miast Polskich – Agnieszki Dawydzik.

Zachęcamy przedsiębiorców do przesyłania przed spotkaniem pytań dotyczących omawianych tematów, na które postarają się odpowiedzieć przedstawiciele ww. instytucji e-mail: m.aleksiejuk@hajnowka.pl

Preferowaną formą udziału w spotkaniu jest tryb on-line/zoom – instrukcja połączenia.

Link do spotkania:

https://zoom.us/j/95899236922?pwd=WTg3aEVSc1ZTbEZQNWlXRjA4OUpiQT09

Proszę pamiętać, że uczestnik może dołączyć do spotkania we wskazanym momencie – godzinie rozpoczęcia spotkania, wówczas link będzie aktywowany.

W przypadku braku możliwości uczestnictwa on-line możliwy będzie udział bezpośredni w spotkaniu, w sali nr 12 Urzędu Miasta.

Więcej informacji:

Alicja Orzechowska
tel. 604 079 262
e-mail: orzechowska@pfrr.pl