Spotkanie informacyjne dotyczące Konstytucji Biznesu, Łomża, 20.09.2018r.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 września 2018 roku w Łomży w Pensjonacie Retro, przy ul. Nowogrodzkiej 157. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Wojciech Orłowski – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku oraz Tadeusz Zysik – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Rejestracja

Rejestracja odbywa się on-line za pomocą tego linku.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie:

http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-lomza/

partnerzy-konstytucja biznesu