Spotkania kooperacyjne w trakcie Targów Komunikacji Wizualnej VISCOM, Düsseldorf, 4-5.11.2015r.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, jako współorganizator, zaprasza przedsiębiorców i instytucje z województwa podlaskiego do udziału w spotkaniach kooperacyjnych, które odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Komunikacji Wizualnej VISCOM w Düsseldorfie. Wydarzenie skierowane jest głównie do podmiotów związanych z komunikacją wizualną (drukowanie, wytwarzanie opakowań, technologie reklamowe, zakup materiałów, wytwórstwo tablic i szyldów, wyposażenie obiektów, zarządzanie sprzedażą i marketingiem, branże kreatywne oraz designerzy).

Uczestnictwo w targach, a szczególnie spotkania kooperacyjne, to doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz poznania światowych trendów dotyczących branży.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.b2match.eu/viscom2015, gdzie należy zamieścić profil przedsiębiorstwa i dokonać wyboru partnerów do spotkań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dokumentem uprawniającym do uczestnictwa jest odpowiedni bilet.

Zachęcamy do kontaktu w celu zdobycia dodatkowych informacji na temat spotkań kooperacyjnych oraz procesu rejestracji.

Magdalena Borys
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
tel: 85 653 72 12
e-mail: borys@pfrr.pl