Spotkania kooperacyjne ITF Slovakiatour, 30.01.2015 r., Bratysława

Słowacka Agencja Biznesu wraz z partnerami sieci Enterprise Europe Network oraz Stowarzyszenia Hoteli i Restauracji Republiki Słowackiej zaprasza na spotkania kooperacyjne ITF Slovakiatour, które odbędą się 30 stycznia 2015 r. w Bratysławie.

Grupy docelowe: Firmy i organizacje w wymienione poniżej sektorach:

  • turystyka – biura podróży, domy wypoczynkowe/hotele/pensjonaty itp., gastronomia/restauracje/bary; obiekty kulturalne, sportowe i rekreacyjne (uzdrowiska, centra fitness, sauny, baseny, dziedzictwo kulturowe, parki tematyczne; transport; dostawcy rozwiązań IT dla turystyki (eko-rozwiązania, meble, tkaniny, marketing i komunikacja).
  • polowanie i rekreacja – broń; amunicja; noże; urządzenia optyczne; sokolnictwo; trofea łowieckie; Przygotowanie zwierząt; Prace związane polowanie-sztuki i biżuteria; zabytki i pamiątki związane z łowiectwem; odzież i obuwie myśliwych; sprzęt i broń dla turystyki; pojazdów terenowych;
  • narodowe specjały kulinarne i napoje – gastronomia i hotelarstwo, artykuły spożywcze i napoje; opakowania; rodzaj zawodu: barmanów, baristów, kucharzy, cukierników, piekarzy i sommelierów.
  • sprzęt odnowy biologicznej – sauny i wyposażenie do saun; uzdrowiska i urody; solaria i urządzenia do opalania; pielęgnacji ciała i higieny; do pielęgnacji skóry; suplementy diety; odzież, obuwie i akcesoria.

Ważne terminy:

  • Rejestracja: do 26 stycznia 2015 r .
  • Wybór partnerów do spotkań: 12 stycznia – 23 stycznia 2015 r.
  • Event: 30 stycznia 2015 r.

Szczegóły:

Obowiązujący język: angielski

Koszty: wolne od opłat

Kontakt:

Joanna Stachurska
e-mail: stachurska@pfrr.pl

Słowacka Agencja Biznesowa:

Więcej informacji: https://www.b2match.eu/tourism2015