Spotkania kooperacyjne „Future Match 2013” branży IT/ICT podczas targów CeBIT, 05-09.03.2013, Hanower, Niemcy

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Spotkaniach Kooperacyjnych Future Match 2013”, które organizowane są w dniach 5-9 marca 2013 r. w Hanowerze, w Niemczech podczas Targów CeBIT.

W 2012 roku 390 przedsiębiorców z 39 krajów uczestniczyło w Spotkaniach Kooperacyjnych. Łącznie odbyli oni ponad 1.500 spotkań biznesowych.

DO KOGO SKIEROWANE SĄ SPOTKANIA KOOPERACYJNE?

Spotkania Kooperacyjne skierowane są do firm, uniwersytetów i instytucji badawczych z sektora ICT chcących nawiązać współpracę z partnerami zagranicznymi.

Firmy, uniwersytety i instytuty badawcze w sektorze ICT są zapraszane do skorzystania z tej wyjątkowej okazji do nawiązania nowych kontaktów transgranicznych.

NA CZYM POLEGAJĄ SPOTKANIA KOOPERACYJNE?

  • firmy polskie w formularzu rejestracyjnym (dostępnym on-line) określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać
  • informacja o firmie polskiej umieszczona zostanie na stronie internetowej Spotkań Kooperacyjnych (znajduje się tam lista wszystkich dotychczas zarejestrowanych firm) — http://www.b2match.com/futurematch
  • na podstawie umieszczonego opisu firmy dobierają się do bezpośrednich rozmów i spotkań handlowych; lista z harmonogramem spotkań będzie dostępna 24 lutego 2013 r. on-line
  • 05-09 marca 2013 r., odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami

KOSZTY

Koszt rejestracji na Spotkania Kooperacyjne wynosi 110 Euro (+VAT). W ramach opłaty rejestracyjnej zagwarantowany jest bezpłatny wstęp na Międzynarodowe Targi CeBIT (www.cebit.com) — największe i najbardziej prestiżowe targi z sektora ICT na świecie.

REJESTRACJA

Rejestracja odbywa się on-line na stronie internetowej Spotkań Kooperacyjnych:

http://www.b2match.com/futurematch

Podczas rejestracji proszę wybrać PL – EEN Podlaska Regional Development Foundation jako biuro wspierające. Dzięki temu będziemy mogli zaofiarować Państwu wsparcie logistyczne podczas spotkań kooperacyjnych.

Termin rejestracji upływa 18 lutego 2013r.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Spotkania Kooperacyjne odbywać się będą w ramach Międzynarodowych Targów skierowanych do branży ICT, CeBIT 2013. Informacje na temat targów znajdują się na stronie internetowej: www.cebit.com. Firmy uczestniczące w Spotkaniach Kooperacyjnych (zarejestrowane) będą miały możliwość bezpłatnego wejścia na targi i zapoznania się z ofertą wystawców.

KONTAKT


Bartosz Sokół
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Starobojarska 15
15-073 Białystok
tel: 85 740 86 83
fax: 85 740 86 85
e-mail: sokol@pfrr.pl