Spotkania biznesowe z przedstawicielami OBI

Spółka importowa Grupy OBI – Firma Emil Lux GmbH & Co KG, działającą na terenie 13 krajów poszukuje, w ramach projektu Global Sourcing, dużej liczby producentów towarów dostępnych w sieci sklepów OBI.

Grupa poszukuje w szczególności producentów:

  • artykułów żelaznych i nieżelaznych (gwoździe, śruby, haczyki, pętelki, zawiasy, zamki, stopki do drzwi, drut);
  • akcesoriów do produkcji mebli (okucia, uchwyty, kołki, łączenia drewniane, zamki, kątowniki);
  • artykułów ze stali, aluminium, drewna i tworzyw sztucznych (skrzynie, pojemniki, skrzynki pocztowe, pojemniki na gazety, szyldy do numeracji domów, stopki do drzwi, sejfy, kasety na pieniądze, kłódki, kosze, pojemniki na odpady i wielofunkcyjne, stojaki, piece, piecyki, kominki i akcesoria, szyny na zasłony i firanki, żaluzje i akcesoria);
  • narzędzi i sprzętu do remontów;
  • artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz;
  • gotowych zestawów mebli łazienkowych i kuchennych.

Zapytanie ofertowe skierowane jest wyłącznie do producentów. Udział w projekcie może stanowić dla polskich przedsiębiorców o adekwatnym profilu produkcyjnym doskonałą okazję promocji firmy oraz nawiązania współpracy z niemieckim podmiotem dystrybucji sieciowej.

ZGŁOSZENIA

Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza w języku angielskim i przesłania go drogą mailową do pani Justyny Sapryk z PARP na adres:

e-mail: justyna_sapryk@parp.gov.pl
tel: 22 432 71 02

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października 2013 r.

Wybrane firmy zostaną zaproszone na spotkanie z przedstawicielami OBI, które odbędą się w dniu 30 października 2013 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 77/79 w Warszawie.